Witryny cukiernicze chłodnicze i bez chłodzenia

( ilość produktów: 55 )

Witryna cukiernicza to podstawa ekspozycji w cukierni

Witryny cukiernicze są wizytówką każdej cukierni. Właściwy dobór kolorów, nowoczesny design oraz odpowiednie oświetlenie produktów potrafią skusić wielu klientów do zakupu wypieków. Tam, gdzie chodzi o świeżość i smak, nie ma miejsca na bylejakość. Postaw na oszczędność energii, nowoczesność oraz zadbaj o wygodę obsługi klienta i Twojego pracownika. Sprawdź ofertę najnowszych urządzeń z kategorii witryny cukiernicze w sklepie eLADEX!

Witryny cukiernicze od renomowanych marek

Jaka witryna cukiernicza na pewno spełni Twoje oczekiwania? W naszej ofercie znajdziesz modele od certyfikowanych marek, takich jak Cebea, Mawi, Juka i Rapa, co świadczy o tym, że są bezpieczne, energooszczędne i ekologiczne. Wiele z nich zużywa miesięcznie energii nawet za mniej niż 150 złotych. Praktycznie każda witryna chłodnicza cukiernicza ma ekologiczny czynnik (na przykład typu R290), który jest mniej szkodliwy dla środowiska, a co za tym idzie, dla ludzi.

Dużą popularnością cieszą się witryny cukiernicze pod zabudowę, które z łatwością połączysz z innymi meblami i urządzeniami w sklepie. Zwróć uwagę na modele z funkcjami samoczynnego odparowania kondensatu oraz samoczynnego odszraniania, dzięki którym wilgoć i szron nie osadzają się na elementach urządzenia i szybach.

Witryna cukiernicza w przyjaznej cenie

W naszym sklepie eLADEX zamówisz też witryny cukiernicze wyposażone w energooszczędne podświetlenie LED, regulowane półki oraz elektroniczny regulator temperatury. Dzięki temu urządzenie jest zarówno wygodne w obsłudze, jak i eleganckie, co przekłada się na wrażenia estetyczne klientów.

Oferujemy witryny cukiernicze w różnych rozmiarach na przykład niewielkie 745 / 810 mm, ale i większe 950 / 830 mm, więc z łatwością dopasujesz je do własnej przestrzeni. Do wyboru są wysokie oraz szerokie witryny z różną liczbą półek, co ułatwi wybór konkretnego modelu. Nie bez znaczenia są też materiały, z jakich powstają witryny – aluminium, nierdzewna blacha INOX, elementy wzmocnione malowaniem proszkowym czy korpus izolowany pianką poliuretanową sprawiają, że mebel jest odporny na rdzę, przenikanie do wnętrza ciepła, uszkodzenia mechaniczne czy zmiany temperatur.

Witryny cukiernicze to urządzenia na lata. Chcesz wybrać najlepszą witrynę cukierniczą? Skontaktuj się z naszym doradcą. Zapomnij o kwestiach technicznych - tym zajmiemy się my. Ty z kolei skup się na najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu - obsłudze klientów.

Jakie elementy wyposażenia są niezbędne w małej cukierni? - czytaj poradnik specjalistów

pixel