Witryny i konserwatory do lodów

( ilość produktów: 17 )

Zamów online konserwator do lodów!

Nowoczesne i estetyczne konserwatory do lodów pozwalające na efektowną prezentację lodów w optymalnych warunkach gwarantujących ich pełną świeżość. Dostępne w szerokiej gamie wariantów wzorniczych oraz wielkości i pojemności, co pozwala na dobranie ich indywidualnie do lokalu oraz jego aranżacji. Znajdujące się w naszej ofercie konserwatory do lodów to wydajnie i energooszczędnie działające urządzenia przeznaczone do sprzedaży lodów gałkowych. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest trwała, odporna na korozję oraz łatwa do utrzymania w czystości.

Oferowane witryny i konserwatory pozwalają na przechowywanie lodów w temperaturze od -5 do -22 stopni Celsjusza w zależności do wybranego modelu. Na uwagę zasługują również ich specjalne funkcjonalności, między innymi opcjonalna osłona plexi oraz oświetlenie LED. W sprzedaży posiadamy również dodatkowe kuwety smakowe.

Witryny do lodów od polskich producentów

Potrzebujesz pewności, że sprzedawane przez Twój lokal lody przetrwają w każdych warunkach? Przedstawiamy witryny do lodów, które mają nawet 2-letnie gwarancje, w naszym sklepie kupisz je za gotówkę lub wygodnie rozłożysz płatność na raty. To od Ciebie zależy, jak rozdysponujesz własny budżet, często też oferujemy korzystne rabaty, dzięki czemu oszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych.

Kluczowe pytanie brzmi jednak, jakie konserwatory do lodów polecamy? Zwróć uwagę na urządzenia od producentów Krimarg, Cebea i Juka, czyli od polskich marek, o których jakości świadczą certyfikaty. W naszym sklepie zamówisz lady chłodnicze do lodów z dodatkowym wyposażeniem na przykład z płuczkami, podświetlonym frontem, dodatkowymi półkami i kuwetami na lody. Spersonalizuj urządzenie na miarę własnych potrzeb!

Jaka zamrażarka do lodów sprawdzi się w Twoim lokalu? Przede wszystkim zwróć uwagę na liczbę półek – w naszej ofercie jest dostępna kuweciarka do lodów zarówno z 6 półkami, jak i ponad 10. Zamrażarki różnią się wymiarami, mamy mniejsze urządzenia 915/79/ 1260 mm, ale i duże 1750 /1135 /1354 mm, więc sprawnie dopasujesz je do wielkości pomieszczenia.

Dużą popularnością cieszą się konserwatory do lodów pokryte blachą z atestem higienicznym, która tworzy bezpieczne środowisko dla mrożonych produktów. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim witryny wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy na przykład R290, który jest mniej inwazyjny dla środowiska, zatem przyczynisz się do dbania o planetę.

Polecamy też z konserwator do lodów rzemieślniczych i tradycyjnych z elektronicznym regulatorem temperatury, dzięki któremu swobodnie ustawisz jej preferowaną wartość, by lody zawsze były świeże i smaczne. Zwróć też uwagę, że w naszym sklepie masz do wyboru witryny wolnostojące, ale i przygotowane pod własną zabudowę. Błyskawicznie zaaranżujesz wnętrze na miarę własnych oczekiwań!

Witryny i lady chłodnicze do lodów - sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem konserwatorów i witryn do lodów dostępnych w naszej ofercie – w razie pytań jesteśmy także do dyspozycji.

"Zakup spokój na długi czas. Konserwatory do lodów LADEX- Twój partner w wyposażeniu biznesu."

    pixel