RAPA - najlepsze urządzenia chłodnicze

( ilość produktów: 76 )

Poznaj produkty firmy RAPA

Polska marka Rapa ma ponad 25-letnie doświadczenie, a jej wysoki standard usług potwierdzają świadectwo Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, certyfikat CE i certyfikat Złoty Płatnik 2015. Oznacza to, że Rapa nie tylko produkuje ekologiczne i trwałe szafy oraz lady, ale i jest uczciwym, rzetelnym i wypłacalnym producentem urządzeń chłodniczych.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szafy chłodnicze, lady chłodnicze, lady cukiernicze, regały warzywnicze i chłodnicze altany kwiatowe nawet z 2-letnią gwarancją. Urządzenia chłodnicze mają ekologiczny czynnik, który cechuje znacznie niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego w porównaniu do standardowych.

Producent urządzeń chłodniczych Rapa

Rapa to synonim oszczędności – niektóre szafy chłodnicze pobierają mniej niż 100 złotych prądu na miesiąc. Dzięki temu właściciele hoteli, restauracji, sklepów, aptek, przychodni i kawiarni płacą niższe rachunki za prąd nawet o tysiące złotych w skali roku.

Poza tym urządzenia Rapa są wyposażone w energooszczędne agregaty, szkła hartowane i proszkowe powłoki odporne na rdzę nawet przez dekady. W naszym sklepie możesz personalizować szafy i lady Rapa, na przykład decydując się na dodatkowe półki, kółka, alarmy czy filtry przeciwpyłowe, dzięki czemu stworzysz perfekcyjne urządzenia chłodnicze na miarę własnych potrzeb.

Rapa to polska marka, więc masz pewność, że meble chłodnicze pochodzą z rodzimej, bezpiecznej produkcji, w przeciwieństwie na przykład do chińskich odpowiedników. Poza tym Rapa nieustannie korzysta z projektów unijnych, jest członkiem Krajowego Centrum Chłodnictwa, Lubelskiego Klubu Biznesu i Gazel Biznesu, co potwierdza, że prężnie się rozwija, udoskonala oraz poszerza asortyment o coraz nowocześniejsze meble chłodnicze. Zaufaj polskiej jakości i innowacyjności!

"Spokój na lata. Szafy chłodnicze i lady chłodnicze firmy Rapa."

pixel