Witryny do cukierni i piekarni

( ilość produktów: 42 )

Witryna piekarnicza, lodówka do cukierni - kup online!

Witryny do cukierni i piekarni sprawdzą się do efektownego eksponowania i przechowywania produktów zgodnego z wymogami sanitarnymi. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia sprawdzonych firm, w tym: RAPA, MAWI, CEBEA, YATO, STALGAST, przeznaczone do prezentacji i przechowywania produktów cukierniczych i piekarniczych w warunkach chłodniczych i naturalnych. Proponujemy szeroki wybór lad chłodniczych cukierniczych, regałów piekarniczych, lad kasowych cukierniczych, witryn cukierniczych, regałów chłodniczych, witryn ekspozycyjnych, lad sprzedażowych przeznaczonych do samodzielnego postawienia lub do umieszczenia na blacie. Prezentowany asortyment znajdzie zastosowanie w cukierniach i piekarniach, handlu, kawiarniach, gastronomii, hotelach czy sklepach mięsnych. W zależności od modelu można w nim przechowywać torty, ciasta, desery, kanapki, mięso i wędliny a także napoje. 

Nowoczesne witryny do cukierni i piekarni

Różnorodność proponowanych modeli witryn cukierniczych pozwala na wybór dostosowany do indywidualnych potrzeb zakładu. Bogaty asortyment pod względem wymiarów sprawia, że w naszym sklepie znajdą Państwo lady, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i niewielkich lokalach. Proponujemy zarówno regały przeznaczone do przechowywania wyrobów piekarniczych (regały piekarnicze), jak i wyrobów cukierniczych wymagających chłodzenia w procesie przechowywania. Dostępne produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają zachować wysoki stan higieny, jednocześnie są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. W przypadku witryn do cukierni i piekarni wyposażonych w systemy chłodzenia statycznego i dynamicznego oferujemy urządzenia pracujące w szerokim zakresie temperatur. Systemy automatycznego odszraniania oraz regulatory temperatury pozwalają na zapewnienie przechowywanym produktom optymalnych warunków pod względem temperatury i wilgotności. 

Elegancja prezentacja

Dostępne w sklepie internetowym e-Ladex witryny do cukierni i piekarni charakteryzują się eleganckim wykonaniem. Proponowane urządzenia wykonane są w bogatej kolorystyce. Duże przeszklenia sprzyjają odpowiedniej ekspozycji towaru. Witryny i lady wyposażone są w systemy oświetlenia LED, które pozwala na jeszcze atrakcyjniejszą ekspozycję produktów.

pixel