Witryny cukiernicze Cebea

( ilość produktów: 18 )

Idealna witryna cukiernicza Cebea dla Twojego biznesu!

Kuś klientów pysznymi karpatkami, piernikami i bezami dzięki naszej ofercie witryn cukierniczych od renomowanej marki Cebea. Meble z tej kategorii zaprezentują słodkości w całej okazałości, dzięki czemu przyciągniesz więcej osób, ponieważ ich ekspozycja będzie skuteczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Witryny cukiernicze Cebea powstały z myślą, by służyć bardzo długo, więc nigdy nie musisz się martwić o ich wymianę przez lata. Wyposażone w eleganckie oświetlenie LED, regulator temperatury i automatyczne odszraniane ułatwią pracę i zadbają o świeżość każdego ciasta.

Energooszczędne witryny cukiernicze Cebea

Dostarczamy witryny cukiernicze najlepsze zarówno pod względem wyglądu, jak i ceny, które nadają się do sklepu, kawiarni lub restauracji. Każde urządzenie zostało skonstruowane tak, aby prezentować pyszne smakołyki w jak najbardziej przyciągający wzrok sposób. Do wyboru są witryny chłodnicze i nie chłodnicze, ale zwłaszcza te pierwsze cieszą się dużą popularnością – zapewniają świeżość wszystkim smakołykom wymagającym niskich temperatur.

Jakie zalety ma witryna cukiernicza Cebea? Do największych atutów należą automatyczne odszraniane, dzięki któremu na produktach spożywczych nie osadza się szron oraz możliwość kontroli temperatury przy pomocy cyfrowego wyświetlacza. Zwróć uwagę zwłaszcza na urządzenia wyposażone w stały obieg powietrza, ekologiczny czynnik chłodniczy bezpieczniejszy dla środowiska oraz energooszczędne oświetlenie LED. Większość modeli ma zakres pracy w temperaturach od +5 do +15 °C.

Witryny cukiernicze Cebea objęte długą gwarancją

Profesjonalne witryny cukiernicze firmy Cebea objęte gwarancją mają energooszczędne agregaty chłodzące, które dbają o zachowanie optymalnej temperatury. Ponadto większość urządzeń nadaje się pod własną zabudowę oraz do konfiguracji na przykład pod względem liczby półek, koloru lub montażu dodatkowych elementów, takich jak higrostat, czyli system kontroli wilgotności powietrza.

Wszystkie witryny cukiernicze z naszej oferty są przeznaczone do profesjonalnego i intensywnego użytkowania, a materiały, takie jak stal nierdzewna i izolacja pianką poliuretanową dbają o szczelność, zachowanie właściwej temperatury i estetyczny wygląd witryn.

Estetyki i funkcjonalności dodaje fakt, że są wyposażone w nowoczesne i modne oświetlenie LED. W ofercie są też witryny cukiernicze narożnikowe, które zmieszczą się też w bardziej newralgicznych zakamarkach. Wyróżnij swoje słodkości dzięki naszym witrynom cukierniczym. Te eleganckie i stylowe meble pomogą Ci przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć sprzedaż produktów!

    pixel