Regały do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 19 )

Nowoczesne regały do sklepu mięsnego są elementem wyposażenia przeznaczonym do przechowywania i prezentacji wędlin, wyrobów mięsnych, a także innych produktów
spożywczych. W naszym sklepie internetowym e-Ladex bez trudu można znaleźć urządzenie, które w pełni zaspokoi potrzeby sklepu mięsnego. Każdy dostępny u nas regał chłodniczy posiada niezbędne atesty i certyfikaty jakości, potwierdzające spełnianie restrykcyjnych wymogów sanitarnych. Oferujemy regały do sklepu mięsnego najlepszych firm w Polsce i w Europie, do których zalicza się RAPA, MAWI, JUKA, CEBEA, itp.  Urządzenia tych marek są bezawaryjne i energooszczędne. 


Wysokiej klasy regały do sklepu mięsnego


W naszej ofercie handlowej znajdują się regały do sklepu mięsnego, które są przeznaczone do sklepów samoobsługowych. Specjalny układ półek, jak i dobrze dobrane oświetlenie, umożliwia atrakcyjną dla klienta prezentację towarów. Nowoczesny i wydajny układ chłodzenia chroni produkty przed wysoką temperaturą, zapewniając optymalne warunki przechowywania. W asortymencie mamy regały do sklepu mięsnego pojedyncze, podwójne i potrójne. Regulowana wysokość półek, a także żaluzja nocna gwarantują komfortową eksploatację urządzeń.

Staranne wykonanie i innowacyjne podzespoły regałów do sklepu mięsnego – gwarancja ich niezawodności 


Proponujemy naszym klientom regały do sklepu mięsnego, które,  dzięki szerokiemu wyborowi wymiarów, doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o różnej kubaturze. Starannie dobrane materiały, z których są wykonane, ułatwiają dezynfekowanie, utrzymanie urządzeń w czystości, a także pozbywanie się resztek produktów. W regałach do sklepu mięsnego zastosowano nowoczesne systemy chłodzenia zasilane wydajnymi agregatami. 

 

    pixel