O firmie

Po co jesteśmy

 

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

 

Nasz firmowy manifest brzmi: "Polski handel może zarabiać 30% więcej". Buntujemy się przeciwko postępującemu usieciowieniu i obdarciu sprzedaży z ludzkiego charakteru. Mamy pomysł na to, jak sprawić, aby nasi klienci mogli przywrócić ruch do swoich obiektów, wyróżnić swój asortyment, podkreślić jego lokalne i niepowtarzalne, smakowe walory. Słowem, robić mądrzej i lepiej aniżeli zagraniczne dyskonty. Wierzymy, że polski handel może stale rosnąć.

Pomożemy Ci w doborze sprzętu chłodzącego, który sprzedaje. Nie tylko wygląda czadowo, ale pozwoli wyeksponować chłodzone towary, przyciągnąć klienta wzrokiem a czasami również wodzić go za nos. Niech zakup Twoich towarów zapisze się na stałe w kalendarzu codziennych aktywności klienta. Nie damy mu dłużej przejść bez emocji obok Twojego sklepu mięsnego, cukierni, piekarni czy małej kawiarni. Niech ślinianki zaczną pracować w trakcie mijania Twojej nowej pracowni lodów tradycyjnych! Naszą ofertę produktową, urządzeń chłodniczych, oraz usług serwisowych adresujemy m.in do:

 

handel  sklepy mięsne  cukiernie i piekarnie  gastronomia  kawiarnie  lodziarnie

kwiaciarnie  służba zdrowia  hotele  hurtownie  domy  mieszkania

 

DZIĘKI NAM NASI KLIENCI ZARABIAJĄ WIĘCEJ

 

Jedna ze starych, handlowych maksym mówi, że klienci nie kupują towaru, ale miłą, przyjazną atmosferę, świeżość produktów i doskonałą obsługę. Musimy przyznać, że choć wiele przyzwyczajeń konsumentów jest zmiennych i dopasowanych do aktualnie panujących sytuacji, ta jedna zasada pozostaje niezmienna. Dobra ekspozycja towaru i zachowanie jego wysokich parametrów stanowią filary, o które powinniśmy szczególnie zadbać.

Na nic zda się wysoka jakość oferowanych produktów spożywczych i przesympatyczna obsługa, jeśli towar eksponowany jest w ladach chłodniczych pamiętających słusznie minione czasy kolejek “nie wiadomo po co”. Wyniki badań opublikowanych przez Akademię Koźmińskiego* mówią jasno - odpowiednia ekspozycja towaru zwiększa sprzedaż o około 30 proc. Ciągi chłodnicze nowej generacji są absolutnie koniecznym i oczekiwanym wyposażeniem każdego sklepu, który nie tylko odpowiednio zabezpiecza żywność, lecz także buduje zaufanie do produktów i swojej własnej marki.

 

Przykładowa realizacja - ciągi chłodnicze

 

Czytaj więcej

 

OSM Czarnków  Karpicko  Biegun  Społem  Lewiatan

 

 

SPRZEDAŻ I SERWIS W JEDNYM MIEJSCU

 

Przykładowy montaż klimatyzatora w mieszkaniu

 

   Budowa komór chłodniczych   Montaż ciągów chłodniczych   Montaż klimatyzatorów   Przegląd klimatyzatorów 

 

Przycisk kontakt

 

 

WYPOŻYCZAMY SPRZĘT CHŁODNICZY NA KILKA DNI

 

Wsparcie w logistyce chłodzenia w trakcie konferencji, wystaw i targów stanowi u nas zespół ICERENT. Poszukujesz urządzeń chłodniczych na kilka dni? Interesuje Cię kompleksowa obsługa, to znaczy od doboru sprzętu, bezpiecznej dostawy, po opiekę serwisową zapewniającą spokój i pewność że wszystko będzie działać? Rób biznesy a wyposażenie w chłodnictwo pozostaw Ireneuszowi.

 

 Icerent - wypożyczanie urządzeń chłodniczych

 

OBSŁUGUJEMY NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA TARGOWE W POLSCE

Polagra    Food Tech Expo     Sweet Expo    World Food Poland    Retail Show    Smaki Regionów

Czytaj więcej

 

 

KILKA SŁÓW O TYM, KTO CI POMAGA

 

Co tu dużo mówić, jesteśmy małym, ale poukładanym zespołem. Pierwszą linię frontu, kontakt z klientem, przejmują Piotr i Szymon. To właśnie na ich fachową wiedzę możesz liczyć w kontakcie telefonicznym, czatowym czy mailowym. Serwisowi patronuje założyciel, Ireneusz. To właśnie jego zespół pomaga w realizacji usług montażowych - prac, które odmieniają strefę chłodzoną w sprawnie działającą maszynę do generowania gotówki. Transportem zajmuje się u nas Mariusz. W pracach magazynowych wspiera go Adrian. Marketing spaja u nas "drugi" Szymon oraz jego siostra, Olka. Ich ojciec, Ireneusz, nadzoruje prace zespołu "z lotu ptaka". Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez Mydlarzy od ... +38 lat. 

 

 

Poznaj ofertęSkontaktuj się

FORMALNOŚCI 

LADEX Chłodnictwo-klimatyzacja Ireneusz Mydlarz z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Rzemieślnicza 15, 62-081 Przeźmierowo, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności pod numerem NIP: 7810026710, REGON: 630032216.

 

[PDF] Wydruk z CEiDG (pobierz)

 

 

ZADOWOLENI Z NASZEJ PRACY?

Zapraszamy do wystawienia opnii na wizytówce Google:

Zeskanuj kod qr, aby wystawić opinię na Google

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
Obsługa przd i po sprzedaży bardzo pomocna.W razie pytań, można dzwoninic i odpowiadają na pytania.Bardzo jestem zadowolona.Polecam
2024-04-02
Super
pixel