O firmie

Wyposażamy małe i średnie biznesy w urządzenia chłodnicze już od 33 lat! Możemy pochwalić się największym doświadczeniem wśród firm działających na rynku chłodniczo-klimatyzacyjnym w Wielkopolsce. Pracujemy z pasją, mając w świadomości to, że nasza praca pomaga innym w spokojnym rozwoju własnych sklepów osiedlowych, marketów, piekarni czy cukierni.

 

Lata pracy, setki wykonanych projektów oraz nietuzinkowych wyzwań nauczyły nas jak ważny w biznesie jest Klient. Troszczymy się o niego i staramy ciągle dostosowywać do jego potrzeb. Ostatnio postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową oraz rozbudować moduł sprzedaży on-line. Zrobiliśmy to dla zapewnienia jeszcze większej wygody i oszczędzenia Państwa czasu.

Zdjęcie salonu chłodniczego Ladex

HISTORIA PRZEDSIĘBIORSTWA

Firma Ladex została założona w 1985 roku. Od samego początku przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu elektrotechniki chłodniczej.

Dynamiczne zmiany na rynku, zwłaszcza po 1989 roku, były bodźcem do otwarcia działalności handlowej związanej ze sprzedażą urządzeń chłodniczych do sklepów i obiektów gastronomicznych. W ofercie znajdowały się produkty polskich producentów takich jak BYFUCH z Bydgoszczy czy firma MAWI z Rzezawy. Obecnie firma Ladex jest jednym z największych partnerów handlowych obydwu firm w regionie.

Firma Ladex została założona w 1985 roku. Od samego początku przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu elektrotechniki chłodniczej.

W 1997 został oddany do użytku salon wystawienniczy przy ul. Rzemieślniczej 15 w Przeźmierowie, gdzie na powierzchni blisko 600 m² został zaprezentowany olbrzymi asortyment produktów powiększonych o urządzenia firm CEBEA, BOLARUS, Rapa, JBG 2, Ma-ga czy Celme.

Firma Ladex została założona w 1985 roku. Od samego początku przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu elektrotechniki chłodniczej. W tym samym roku firma Ladex rozpoczęła współpracę z amerykańskim producentem klimatyzatorów, firmą YORK. Bardzo duża popularność tego rodzaju urządzeń z przeznaczeniem zarówno dla biznesu jak i gospodarstw domowych, skłoniła firmę do poszerzenia oferty klimatyzatorów o pozycje firmy AUX.

W 2009 roku, na kilka miesięcy przed 25 rocznicą powstania firmy, postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową. Trzy lata później Zarząd spółki zdecydował o uruchomieniu nowego kanału sprzedażowego - w sieci internetowej. Ciągle zmieniamy się na lepsze. Zgodnie z trendami, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 

Zespół eLadex

MISJA FIRMY

"Chcemy świadczyć najwyższej jakości kompleksowe usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji tak, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Staramy się być częścią ich sukcesu." 

W jaki sposób firma LADEX realizuje założenia swojej misji?

Przede wszystkim stawiamy na pełen profesjonalizm, we wszystkim, co robimy. Wiemy, że naszą siłą jest doświadczenie i wiedza, dlatego też staramy się w pełni wykorzystywać nasz potencjał w celu maksymalnego usatysfakcjonowania klienta.

W kontakcie z kontrahentami bardzo cenimy sobie długotrwałą współpracę i stabilny rozwój co zawdzięczamy niemal rodzinnej atmosferze w firmie.

„Chcemy być częścią Państwa sukcesu”- to hasło realizujemy poprzez stworzenie optymalnej oferty dla każdego Klienta. Z radością patrzymy na powodzenia naszych partnerów biznesowych. Daje nam to jeszcze więcej siły i zapału do ciągłego ulepszania swoich usług.

 

Jesteśmy FIRMĄ RODZINNĄ, prowadzoną już od 33 lat

wspólnie przez rodzinę Schwarzów i Mydlarzów.

 


ZATRUDNIENIE

Stawiamy na pracę zespołową. Cenimy ludzi otwartych, nastawionych na ciągły rozwój, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale również przynosi prawdziwą satysfakcję. Zatrudniamy zarówno specjalistów z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej, jak i osoby związane z branżą internetową. Chciałbyś dołączyć do załogi nowego serwisu eLADEX? Zapraszamy serdecznie!

 

DANE REJESTROWE

LADEX Chłodnictwo-klimatyzacja Schwarz Mydlarz Sp. j z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Rzemieślnicza 15, 62-081 Przeźmierowo, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000004607, NIP: 777-10-05-507, REGON: 630269378, kapitał zakładowy w wysokości 200.000 PLN (w pełni opłacony).

Wszystkie informacje kontaktowe i rejestrowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

 

[PDF] Wyciąg aktualny z KRS (pobierz)

[PDF] Zaświadczenie o nadaniu nr NIP (pobierz)

[PDF] Zaświadczenie o nadaniu nr REGON (pobierz

pixel