Urządzenia TOP energooszczędne

( ilość produktów: 18 )

Nowoczesne energooszczędne urządzenia chłodnicze

Lady chłodnicze, kurtyny paskowe, lady cukiernicze – w tej kategorii zobaczysz energooszczędne urządzenia chłodnicze, które przez lata posłużą w restauracji, cukierni, hotelu oraz w pozostałych lokalach gastronomicznych. To prawdziwie energooszczędne urządzenia z ekologicznym czynnikiem chłodniczym, który jest nie tylko bezpieczniejszy dla środowiska, ale i dodatkowo wpływa na niższe rachunki za prąd. Zobacz, jakie nowoczesne urządzenia chłodnicze zadbają o Twój portfel!

Energooszczędne urządzenia chłodnicze z ekologicznym czynnikiem

Nie pozwól, by inflacja decydowała o Twoim budżecie – energooszczędne urządzenia chłodnicze pozwolą Ci zredukować wydatki w branży do minimum, dzięki czemu zadbasz o swoją stabilność finansową w trudnych czasach. Oferujemy szafy, lady, regały u kurtyny chłodnicze wyposażone w ekologiczny czynnik na przykład R290, dzięki któremu pobór energii jest mniejszy, co przekłada się na niższe wydatki na prąd.

Ale co jeszcze sprawia, że oferowane tutaj urządzenia są energooszczędne? Wydajne oświetlenie LED-owe, drzwi hartowane i niskoemisyjne, nowoczesna izolacja piankami oraz regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury – te elementy zapobiegają zbędnej utracie energii.

Wszystkie urządzenia przeznaczone do gastronomii i handlu pochodzą tylko od wysoko ocenianych producentów, takich jak CEBEA i RAPA, więc doskonale wiesz, że inwestujesz w sprawdzone i cenione przez fachowców szafy, lady oraz regały.

    pixel