Meble gastronomiczne do sklepów spożywczych

( ilość produktów: 4 )

Meble gastronomiczne do handlu firmy MA-GA dostępne w sklepie internetowym e-Ladex są atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców oferujących artykuły spożywcze. W naszej podstawowej ofercie handlowej znajdują się solidne, wytrzymałe stoły gastronomiczne. To sprzęt dostosowany pod krajalnice i szatkownice, a także inne urządzenia gastronomiczne. Proponowane przez nas stoły gastronomiczne do handlu mogą być pojedynczym elementem wyposażenia lokalu lub połączone w szereg, co stwarza dodatkową powierzchnię roboczą do pracy.

Meble gastronomiczne do handlu renomowanych firm

Oferowane przez nas stoły gastronomiczne są wykonane w całości ze stali odpornej na korodowanie. Funkcjonalna półka dolna umożliwia dodatkowe przechowywanie opakowań, a także innych produktów żywnościowych. Stoły gastronomiczne z naszego sklepu internetowego są dopuszczone do kontaktu z żywnością i łatwe do czyszczenia przy pomocy detergentów. Nowoczesne stoły gastronomiczne o prostej i wytrzymałej konstrukcji, przystosowane są do intensywnej eksploatacji. Ich zaletą jest łatwość montażu.

Stoły gastronomiczne i wieszaki z hakami

W naszym asortymencie znajdują się także wieszaki z hakami. To funkcjonalne wyposażenie sklepu mięsnego, lokalu handlowego czy gastronomicznego, umożliwiające odpowiednie przechowywanie i ekspozycję sztuk mięsa, wędlin, kiełbas, a także innych produktów żywnościowych.

Oferowane przez nas wieszaki z hakami można łączyć w jeden poziomy szereg i montować na dowolnie wybranej wysokości na ścianie. To elementy wyposażenia wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia, intensywną eksploatację, a przede wszystkim degradacyjny proces korodowania. Polecane przez nas wieszaki z hakami są łatwe do utrzymania w czystości.

    pixel