Regały chłodnicze Cebea

( ilość produktów: 12 )

Regał chłodniczy Cebea pomoże wyeksponować ofertę sklepu lub lokalu

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia sklepów spożywczych, hurtowni oraz lokali gastronomicznych są specjalistyczne regały chłodnicze Cebea. Nie sposób się bez nich obyć, jeśli chce się przechowywać mięso i jego przetwory, nabiał lub inne produkty wymagające niskiej temperatury do zachowania świeżości. W naszej ofercie znajdują się różne modele regałów chłodniczych renomowanej marki Cebea. Są one dedykowane do profesjonalnych zastosowań. Poza dużą trwałością wynikającą z materiałów najwyższej jakości charakteryzują się także optymalnym przystosowaniem do komercyjnych warunków eksploatacji. Są wyposażone w wydajne agregaty, podświetlenie LED, a także system automatycznego odparowywania skroplin.

W naszym asortymencie znajdują się regały chłodnicze w różnych wersjach pod względem wielkości, a także zróżnicowane modele. Są wśród nich zarówno wersje z otwieranymi drzwiami, jak i regały całkowicie otwarte. Dodatkowym walorem jest wysoki poziom energooszczędności.

Cebea – polski producent urządzeń chłodniczych

Skąd pewność, że regały chłodnicze do sklepu od marki Cebea posłużą Ci w nienagannym stanie nawet przez dekady? Cebea to polski producent, który od ponad 40 lat działa na rynku, przez ten czas zyskując renomę również poza granicami naszego kraju na przykład w Kanadzie, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Gwarancją jakości regałów chłodniczych są certyfikaty ISO oraz UDT, które potwierdzają, że firma spełnia europejskie wymogi dotyczące produkcji urządzeń chłodniczych. Zyskujesz pewność, że regały chłodnicze Cebea są certyfikowane, zgodne z normami, a co za tym idzie, bezpieczne, objęte gwarancją i bardzo wydajne. Większość z nich ma 2-letnią gwarancję, dzięki której nie musisz obawiać się o jakość produktów.

Co sprawi, że regały chłodnicze Cebea spełnią Twoje oczekiwania? Są one dostępne w wielu wymiarach na przykład 1 330 / 815 mm i 970 / 800 mm, więc pasują zarówno małych, jak i dużych lokali. Idealnie nadają się do ekspozycji i sprzedaży samoobsługowej produktów spożywczych w obniżonej temperaturze w restauracjach, sklepach czy marketach.

Jednak fenomen urządzeń tkwi w ich energooszczędnej i ekologicznej pracy. Miesięczny koszt zużycia energii, zależnie od wielkości regału, wynosi średnio 130 zł – 350 zł. Poza tym są one wyposażone w ekologiczne czynniki chłodnicze na przykład typu R290, w efekcie czego mniej szkodzą ludziom i środowisku.

Samoczynne odszranianie, cyfrowy wyświetlacz temperatury, regulowane półki – to tylko niektóre z zalet regałów Cebea. W ofercie mamy też modele przygotowane pod własną zabudowę, dzięki którym stworzysz ciąg lad i urządzeń sklepowych lub gastronomicznych. Opcjonalnie możesz zamówić regał z podświetleniem LED każdej półki, regulatorem wilgotności oraz wzmocnionymi kółkami jezdnymi z hamulcem. U nas spersonalizujesz regał zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

    pixel