Szafy chłodnicze przeszklone gastronomiczne

( ilość produktów: 24 )

Zadbaj o świeżość serów, wędlin i napojów dzięki przeszklonym szafom chłodniczym. Oferowane przez nas meble są trafnym rozwiązaniem dla restauracji, barów i kawiarni, które potrzebują energooszczędnego przechowywania artykułów spożywczych i ich właściwej ekspozycji. Oferujemy urządzenia tylko od renomowanych marek, takich jak Cebea, LG i Dora Metal, czyli objęte długą gwarancją i o najlepszych opiniach na rynku.

Przeszklone szafy chłodnicze gastronomiczne w dobrej cenie

Przeszklone szafy chłodnicze gastronomiczne są wyposażone we wzmacniane szyby na przykład hartowane, więc cechują się trwałością, zapewniając niezawodną kontrolę temperatury przez cały czas. A dzięki przyciągającemu wzrok wzornictwu przykują uwagę klientów na dłużej.

Jakie zalety ma przeszklona szafa chłodnicza gastronomiczna z naszego asortymentu? Oferujemy urządzenia wyposażone w elektroniczny regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury oraz z oświetleniem LED, więc to nowoczesne, łatwe w obsłudze i zautomatyzowane meble. Każda przeszklona szafa chłodnicza do barów i restauracji z naszego asortymentu różni się pojemnością i wymiarami – dostarczamy mniejsze, ale i większe modele, więc każdy wybierze właściwy na miarę swojego lokalu.

Zachowaj świeżość i uporządkuj artykuły spożywcze z pomocą przeszklonych szaf chłodniczych ze sklepu eLadex. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom i możliwości rozłożenia płatności na raty możesz łatwo przejść na energooszczędny i bardziej ekologiczny sposób przechowywania żywności.

    pixel