Krajalnice do mięsa

( ilość produktów: 10 )

Nowoczesne krajalnice do mięsa, które są dostępne w naszym sklepie internetowym eLadex to sprzęt, który z pewnością ułatwi porcjowanie wędlin, różnych sztuk mięsa, serów a także pieczywa. To urządzenie bardzo proste w obsłudze, posiadające odpowiednie zabezpieczenia, które może pracować w trybie ciągłym. Doskonałe ostrza precyzyjnie kroją wędliny, mięso gotowane, pieczone i surowe, co umożliwia przygotowanie ich wedle życzenia klienta. Krajalnice do mięsa doskonale nadają się do niedużych punktów gastronomicznych, a także tych oferujących mięso wędliny i wyroby piekarnicze.

Krajalnice do mięsa najlepszych marek

Oferujemy wysokiej klasy krajalnice do mięsa w wersji grawitacyjnej, które posiadają dużą ostrość i precyzję krojenia. To sprzęt objęty gwarancją producenta. Powinien on stanowić wyposażenie sklepów, firm cateringowych, obiektów gastronomicznych, a także zakładów zbiorowego żywienia czy sklepów mięsnych. Ergonomiczne uchwyty gwarantują komfort i bezpieczeństwo pracy a opływowe kształty korpusu zapobiegają żmudnemu i czasochłonnemu procesowi czyszczenia. W proponowanych przez nas krajalnicach do mięsa zastosowano materiały, które nie ulegają procesowi korodowania. Użycie przekładni ślimakowej gwarantuje maksymalną wytrzymałość i wydajność silnika.

Zalety krajalnic do mięsa

Praktyczna w użytkowaniu praktyczne w użytkowaniu krajalnice do mięsa to urządzenia, które wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją. Specjalnie dobrany kształt płyty dociskowej i kąt nachylenia stołu 45 stopni zapewniają grawitacyjny docisk żywności, co eliminuje = potrzebę używania do krojenia dużej siły fizycznej. Posiadamy urządzenia najlepszych marek, w tym CELMER, YATO czy MA-GA. To znane i cenione na rynku firmy, które od wielu lat zajmują się produkowaniem tego typu sprzętów, gwarantując ich najwyższą jakość i precyzję wykonania.

    pixel