POL-EKO

( ilość produktów: 8 )

Urządzenia POL-EKO dla branży medycznej

Chłodziarki farmaceutyczne i generatory ozonu w z naszej oferty pochodzą w dużej mierze od producenta POL-EKO, który działa na rynku już ponad 30 lat. Firma o ugruntowanej pozycji, z 3 dekadami doświadczenia, słynie ze stosowania innowacyjnych technologii, którą wykorzystują apteki, przychodnie i szpitale w całej Polsce.

POL-EKO to polska marka, więc urządzenia pochodzą ze zweryfikowanego, rodzimego źródła, w przeciwieństwie do chińskich odpowiedników. Wśród wiodących produktów znajdują się wspomniane chłodziarki farmaceutyczne, które w naszym sklepie kupisz wygodnie za gotówkę, rozłożysz płatność na raty lub weźmiesz w leasing. Ciesz się bezpiecznymi zakupami, które nie obciążą nadmiernie Twojej kieszeni!

POL-EKO – producent chłodziarek farmaceutycznych

Co świadczy o renomie i jakości marki POL-EKO? Przede wszystkim liczne certyfikaty i nagrody, które potwierdzają, że urządzenia chłodnicze tej firmy to trafny zakup. Niektóre z wyróżnień to Medal Targów EuroLab, Nagroda Izby Gospodarczej „Przyjazny dla środowiska”, nagroda „Powiatowy Lider Przedsiębiorczości” oraz 1 miejsce od Państwowej Inspekcji Pracy w kategorii zakład pracy od 51 do 250 zatrudnionych.

Dlatego chłodziarki oraz pozostałe urządzenia POL-EKO wiodą prym w naszej ofercie, jeśli chodzi o branżę farmaceutyczną. Firma z Wodzisławia Śląskiego nieustannie poszerza asortyment, dzięki czemu możemy oferować coraz nowocześniejsze wyposażenie do aptek, szpitali i przychodni.

Urządzenia chłodzące do aptek i placówek medycznych

Wśród urządzeń POL-EKO prym wiodą chłodziarki farmaceutyczne przeznaczone na potrzeby placówek medycznych i diagnostycznych oraz punktów aptecznych. Służą do przechowywania i ekspozycji leków oraz szczepionek – pracują w wymaganym zakresie temperatur (na przykład od 0 do + 10 stopni Celsjusza). W asortymencie mamy małe i duże chłodziarki, więc nadają się do pomieszczeń o dowolnej wielkości.

Najnowsze urządzenia powstają ze stali nierdzewnej, która nie niszczy się z upływem lat, więc wyglądają jak nowe nawet po długim czasie użytkowania. Jednak ich najważniejsze funkcje kryją się wewnątrz – wiele modeli producent POL-EKO wyposażył w mikroprocesorowy sterownik temperatury, który zapewnia perfekcyjne warunki do przechowywania leków. Jeśli temeratura uległaby jakimkolwiek wahaniom, urządzenie natychmiast o tym informuje przez alarm wizualny i dźwiękowy. Dzięki temu każdy produkt jest stosownie zabezpieczony przed uszkodzeniem, co jest niezwykle ważne w branży medycznej i farmaceutycznej. Całości dopełnia zewnętrzny wyświetlacz (LED) temperatury, który ułatwia monitorowanie warunków panujących wewnątrz chłodziarek.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się chłodziarki z regulowanymi półkami, drzwiczkami z zamkiem i kółkami jezdnymi. Opcjonalnie możesz też zamówić urządzenie z certyfikowaną usługą wzorcowania. Jak widzisz, urządzenia POL-EKO doskonale spełniają wymogi branży medycznej i farmaceutycznej – u nas kupisz je w najatrakcyjniejszych cenach!

    pixel