Szafy chłodnicze

( ilość produktów: 66 )

Polecamy ofertę szaf chłodniczych

Perfekcyjnie schłodzona cola, kawowy deser z bitą śmietaną, soczyście owocowy jogurt… te produkty nie obyłyby się bez szafy chłodniczej, dzięki której zachowują świeżość, oryginalny smak i aromat. Przede wszystkim jednak spełniają potrzeby klientów, na czym na pewno Ci zależy jako właścicielowi lokalu.

Dlatego oferujemy szafy chłodnicze o dowolnych wymiarach i udogodnieniach, które pochodzą tylko od certyfikowanych marek Dora Metal, Krimarg, Rapa i Cebea. Do wyboru są szafy chłodnicze i mroźnicze przeszklone jednostronnie lub dwustronnie, o różnym zakresie temperatury, nawet od -14°C do +12°C. Różnią się też liczbą półek (od 3 do ponad 10), co ułatwia dopasowanie modelu do powierzchni lokalu. Zobacz, która szafa chłodnicza zadba o świeżość Twoich produktów!

Szafa chłodnicza produkowana na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy szafy chłodnicze do przechowywania leków, nabiału, mięsa, ciast, napojów, mrożonek, wędlin, deserów oraz wszelkich produktów, które wymagają schłodzenia. Sklep eLadex stawia tylko na ekologiczne urządzenia, w naszej ofercie znajdziesz certyfikowane szafy o wysokiej klasie energetycznej, co dodatkowo obniża rachunki za prąd.

W asortymencie eLadex znajdziesz szafy chłodnicze o dowolnej wysokości, szerokości głębokości, więc ich dopasowanie do wielkości lokalu nie sprawi problemu. Jak wspomnieliśmy, to ekologiczne i ekonomiczne urządzenia, wiele z nich pobiera tylko 50-100 złotych za prąd miesięcznie.

Dobra szafa chłodnicza z naszej oferty posłuży w Twoim lokalu przez lata, a co istotne, każde urządzenie obejmuje gwarancja nawet na 2 lata, co jest solidnym zabezpieczeniem dla kupujących.

Szafa chłodnicza z gwarancją

Każda szafa chłodnicza ekspozycyjna przejrzyście prezentuje produkty, a to za sprawą hartowanej szyby, która jest nawet 7-10 razy wytrzymalsza od zwykłej. Oferujemy zarówno szafy chłodnicze z 3, jak i 10 półkami, przystosowanymi do wielokilogramowych obciążeń. Szafy są wyposażone w energooszczędne agregaty oraz chłodzenie grawitacyjne lub dynamiczne, co sprawia, że żywność i leki są świeże niezależnie od warunków zewnętrznych.

Większość szaf chłodniczych ma elektroniczny regulator temperatury z funkcją samoczynnego odszraniania, więc nie musisz samodzielnie usuwać szronu. Miłym dla oka dodatkiem jest też eleganckie oświetlenie LED prezentujące produkty, ale przede wszystkim obudowa malowana proszkowo. Szafy chłodnicze pokrywają wzmacniające powłoki na przykład antykorozyjne, więc są one odporne na rdzę nawet w bardzo wilgotnym środowisku.

Potrzebujesz dodatkowego wyposażenia w szafie chłodniczej jednodrzwiowej lub 2-drzwiowej? Opcjonalnie możesz dobrać do urządzenia skrętne kółka z hamulcem, zamek do drzwi, dodatkowe szuflady, podświetlenia lub moduły alarmowe. Osobiście personalizujesz szafę chłodniczą zgodnie z własnymi oczekiwaniami, to urządzenie na miarę Twoich potrzeb. Co ważne, w naszym sklepie wygodnie rozłożysz płatność na raty, więc zbyt mocno nie obciążysz jednorazowo budżetu.

    pixel