Krajalnice przemysłowe

( ilość produktów: 26 )

 

     

krajalnica

Bogata oferta krajalnic

Poniżej prezentujemy profesjonalne krajalnice do wędlin i sera, zaprojektowane z myślą o sklepach spożywczych i lokalach gastronomicznych. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz najwyższej jakości materiałom sprzęt ten bardzo dobrze znosi intensywną eksploatację, pracuje szybko, precyzyjnie i wydajnie, a równocześnie jest łatwy w obsłudze. Nawet przy długotrwałej pracy nie męczy on zbytnio obsługującego go pracownika. Co szczególnie ważne, każda krajalnica w naszej ofercie cechuje się budową zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Gwarancję jakości stanowi tutaj renoma znanych i cenionych producentów tego typu urządzeń: CELME oraz MA-GA.

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana: znajdą w niej Państwo zarówno krajalnice uniwersalne, jak i te przeznaczone specjalnie do krojenia sera, wędlin, mięsa gotowanego bądź pieczonego, a także do chleba.

Pomimo szczegółowych różnic w specyfikacji technicznej, każdy z prezentowanych poniżej modeli jest wyposażony w ostry i odpowiednio wyprofilowany nóż oraz stabilną, solidną obudowę. Krajalnice mają wiele opcji pozwalających na krojenie plastrów o różnej grubości, niemniej ich obsługa jest intuicyjna i nie będzie nastręczać żadnych trudności.

Oprócz samych krajalnic, w katalogu znajdą Państwo także inne urządzenia na ogół wykorzystywane w ich towarzystwie (kotleciarka, pakowarko-zgrzewarka), a także dodatkowe części i różnego rodzaju akcesoria do krajalnic (np. kamień ostrzący). Warto podkreślić, że każda krajalnica posiada 12-miesięczną gwarancję. Nie mamy wątpliwości, że wszyscy klienci zainteresowani naszymi krajalnicami znajdą tutaj sprzęt odpowiadający ich wymaganiom i preferencjom. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem. 

Czym się kierować przy wyborze krajalnicy do sklepu lub gastronomii? - czytaj poradnik specjalistów

  Elastyczne finansowanie krajalnic
     
  Gwarancja
niezawodności 
     
  Ekspresowa
dostawa do sklepu
     
  Specjalistyczne doradztwo
    pixel