Wagi sklepowe do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 3 )

Oferujemy wagi elektroniczne przeznaczone do sklepu mięsnego

Potrzebujesz precyzyjnej wagi do sklepu mięsnego? W naszej ofercie znajdziesz urządzenia tylko od renomowanych marek, takich jak CAS, które są objęte gwarancją nawet 24-miesięczną. Ich zakres ważenia wynosi często do 30kg, większość modeli ma też legalizację na 36-miesięcy, więc są natychmiast gotowe do użytku.

Nowoczesne wagi sklepowe do sklepu mięsnego kupisz u nas za gotówkę lub wygodnie rozłożysz płatność na raty. Oferujemy wagi do połączenia do gniazdka, ale i modele ze wbudowanym akumulatorem, które nie potrzebują zasilania prądem. Te drugie działają nawet przez kilkaset godzin bez konieczności ładowania. Zobacz, jakie więc dokładnie wagi mamy w naszym sklepie!

Precyzyjne wagi sklepowe do sklepu mięsnego

W asortymencie mamy rozwinięte technologicznie wagi, które powstają z najlżejszych materiałów odpornych na zniszczenie. Doskonale chronią urządzenie przed awariami, a ich dopełnieniem są klawiatury membranowe oraz podświetlane wyświetlacze LCD na wysięgnikach, więc wagi są banalne w obsłudze, trwałe i przyjemne w użyciu.

Urządzenia do ważenia z naszego sklepu mają szereg pomocnych właściwości – wyposażono je w funkcję przeliczania waluty EURO, szeroki zakres ważenia produktów nawet do 30kg oraz nowoczesne zasilanie na przykład przez wbudowany akumulator. Takie urządzenie zabierzesz lub przeniesiesz w dowolne miejsce, masz też pewność, że będzie działało nawet wówczas, gdy zabraknie prądu.

Wagi sklepowe do sklepu mięsnego z legalizacją nadają się też do innych placówek na przykład restauracji, cukierni, kawiarni czy lodziarni. Wszystkie urządzenia są dostępne w najkorzystniejszych cenach, więc nie obciążysz nadmiernie własnego budżetu. Z dokładną specyfiką wag zapoznasz się po kliknięciu na konkretny produkt, wówczas poznasz dokładny opis, co ułatwi wybór właściwego modelu. W razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji!

    pixel