Szafy mroźnicze

( ilość produktów: 9 )

Szafa mroźnicza - wersja przeszklona lub zabudowane drzwi

Szafy mroźnicze to urządzenia służące do przechowywania, a w przypadku przeszkleń też do ekspozycji produktów, które wymagają bardzo niskich temperatur. Urządzenia te są z powodzeniem wykorzystywane przez właścicieli sklepów, hoteli, restauracji, ale i przez organizatorów bankietów, wesel oraz właścicieli hoteli. Szafy mrożące nadają się zwłaszcza na zaplecze, są również popularne w takich jednostkach jak szpitale, kliniki czy laboratoria.

Szafy mroźnicze z gwarancją

Widzisz koleją ofertę na szafę mroźniczą na zaplecze? Nie wiesz która z przedstawionych propozycji będzie najlepsza dla Twojego przedsiębiorstwa? Zapytaj ekspertów branży chłodniczej z eLadex! Zapomnij o sprawach technicznych - w tym wyręczymy Cię my, chętnie doradzimy lub odpowiemy na nurtujące pytania. W naszej ofercie prym wiedzie zamrażarka przemysłowa tylko od renomowanych marek, takich jak Krimarg i Ralpa, otrzymujesz więc urządzenie objęte gwarancją, które posłuży Ci przez lata.

Energooszczędne szafy mroźnicze

Dobra szafa mroźnicza pionowa lub pozioma jest niezbędna do przechowywania mrożonek, a nierzadko artykułów leczniczych. Oferujemy wysokiej jakości i niedrogie szafy, które pasują do Twojego budżetu i potrzeb, dzięki czemu możesz znaleźć idealną dla swojego lokalu. Urządzenia od znanych, cenionych, a przede wszystkim również polskich marek są zazwyczaj dostępne od ręki.

Inwestycja w efektywne mroźnicze szafy pomoże w wydajniejszym przechowywaniu artykułów spożywczych w sposób, który zminimalizuje ryzyko ich zepsucia. Dlatego teraz oferujemy na sprzedaż energooszczędne i ekologiczne urządzenia w przystępnej cenie z szybką dostawą. Cenimy Twój czas i pieniądze i wierzymy, że nasze produkty ułatwią zarządzanie zapasami, magazynowanie produktów i zwiększanie sprzedaży.

Większość z tych urządzeń należy do najwyższej klasy energetycznej i pobiera prądu miesięcznie nawet za mniej niż 100 złotych. Poza tym są to szafy wyposażone w ekologiczne czynniki chłodnicze, takie jak R290, czyli mniej szkodliwe dla środowiska i ludzi. Dzięki wydajnej szafie mroźniczej z naszej oferty nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale i przyczyniasz się do dbałości o środowisko.

Szafa mroźnicza dostępna od ręki

W naszej ofercie znajdują się tradycyjne szafy, ale dużą popularnością cieszy się też szafa mroźnicza przeszklona, który skutecznie eksponuje produkty. Nasi klienci zwracają uwagę zwłaszcza na modele z obudową ze stali nierdzewnej, z regulatorem mechanicznym z automatycznym odszranianiem i opcjonalnie z dodatkiem kółek, które ułatwiają przewożenie urządzenia z miejsca na miejsce.

Oferujemy wysokiej jakości, konfigurowalne szafy z szybką dostawą w dobrej cenie. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć idealną szafę mroźniczą, która spełni Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Pożegnaj się ze starymi, nieefektywnymi zamrażarkami i zamień je na komercyjną szafę mroźniczą naszej firmy. Oferujemy szeroką gamę zamrażarek, które można dostosować do własnych potrzeb, od dużej pojemności po niskie zużycie energii. Od urządzeń do składowania mrożonek i przechowywania towarów po szafy przeznaczone na zaplecza i witryny chłodnicze – oferta jest przebogata!

    pixel