Lodówki i szafy chłodnicze cukiernicze

( ilość produktów: 6 )

Lodówka cukiernicza od najlepszych producentów - kup online!

Ekologiczny czynnik chłodniczy bezpieczniejszy dla środowiska, energooszczędna budowa i pojemność nawet do 400l – to tylko niektóre z cech, które mają oferowane przez nas lodówki cukiernicze. W trosce o efektywność kosztową oferujemy najlepsze ceny na szafy chłodnicze do ciast od renomowanych marek CEBEA, YUKA i YATO zapewniających długą gwarancję: na przykład do 12 miesięcy.

Elegancki i nowoczesny design urządzeń będzie atrakcyjnym dodatkiem do każdej kawiarni, cukierni i piekarni. Oferujemy lodówki o mniejszej i większej pojemności, by z łatwością każdy dopasował je do własnej przestrzeni użytkowej.

Energooszczędne lodówki cukiernicze

Szafy chłodnicze cukiernicze to standardowe wyposażenie w każdej cukierni i kawiarni. Są również ważnym elementem wyposażenia w kafejkach, restauracjach i piekarniach. Nie pozwól, aby lody, koktajle mleczne i desery się rozpuściły lub straciły świeżość – zapewnij swojemu lokalowi energooszczędne chłodzenie, na jakie zasługuje.

Dzięki objętej gwarancją, energooszczędnej i wydajnej lodówce cukierniczej unikniesz kosztownych awarii sprzętu oraz czasochłonnych napraw. Niewątpliwym atutem większości urządzeń jest regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury, dzięki czemu lodówka cukiernicza praktycznie nie wymaga obsługi.

Co jeszcze wyróżnia szafy chłodnicze cukiernicze z oferty naszego sklepu internetowego? Przede wszystkim obudowa z nierdzewnej stali i blachy oraz korpus izolowany pianką poliuretanową, dzięki którym urządzenie nie koroduje przez lata, więc wygląda elegancko oraz zachowuje swoje właściwości chłodnicze. A całości dopełniają przeszklenia z hartowanego szkła oraz modne oświetlenie LED, które przykuwają wzrok i zachęcają klientów do zakupów.

Zwróć uwagę na rodzaj materiału, z jakiego jest wykonana oraz zadbaj o właściwy dobór koloru podkreślającego nowoczesny design. Wybierz szafę chłodniczą o odpowiednim oświetleniu podkreślającym świeżość i smak wyrobów cukierniczych. Przyciągniesz w ten sposób więcej klientów. Zapoznaj się z ofertą szaf chłodniczych cukierniczych w sklepie internetowym eLadex – zapraszamy!

    pixel