Szafy chłodnicze na zaplecze

( ilość produktów: 18 )

Do czego używa się szaf na zaplecze?

Nowoczesne szafy na zaplecze są urządzeniami przeznaczonymi do użytku w branży spożywczej i gastronomicznej, który może być elementem wyposażenia zaplecza sklepów, restauracji, kawiarni, firm cateringowych, obiektów handlowo-usługowych, sieci typu convenience itp. Oferowane przez nas szafy chłodnicze zapleczowe zapewniają optymalne warunki przechowywania produktów spożywczych w temperaturze od -22 stopni Celsjusza do + 10 stopni Celsjusza. To urządzenia o szerokości od 625 mm do 1800 mm i pojemności komory użytkowej od 400 l do 1504 l.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt firmy Ladex, MAWI, Bolarus. To urządzenia dostępne w wersji wolnostojącej z dwoma lub trzema komorami do przechowywania żywności i /lub drzwiami przesuwnymi. Dostępne szafy chłodnicze zapleczowe mogą posiadać agregat umieszczony w górnej lub dolnej części urządzenia.

Dlaczego warto inwestować w szafy chłodnicze zapleczowe?

Szafy chłodnicze zapleczowe posiadają wbudowany regulator elektroniczny temperatury z wyświetlaczem i funkcją automatycznego odszraniania. Ich wnętrze wykonano z blachy aluminiowej, stanowiącej doskonałą izolację zapobiegającą utracie pożądanej temperatury. Szafy chłodnicze na zaplecze posiadają obudowę malowaną proszkowo i wykonaną ze stali nierdzewnej, która jest odporna na zarysowania i proces korodowania. To urządzenia, które wykorzystują chłodzenie grawitacyjne. W ramach dodatkowego wyposażenia możesz zdecydować się na urządzenie z chłodzeniem wymuszonym wentylatorem i kółka wzmacniane z hamulcami. Niektóre modele posiadają izolację drzwi z pianki poliuretanowej i są wyposażone w samozamykacz, eliminujący utratę temperatury.

    pixel