Wagi sklepowe elektroniczne

( ilość produktów: 3 )

Waga sklepowa - kup online!

Elektroniczne wagi sklepowe to podstawowe narzędzia pracy w punktach handlowych, sklepach i delikatesach, na stoiskach mięsnych i rybnych, w warzywniakach i cukierniach. Jaka powinna być idealna waga sklepowa? Precyzyjna, niezawodna i prosta w obsłudze, z wyświetlaczem, na którym dobrze widać masę ważonego towaru. Po prostu taka, która zapewnia sprzedawcy szybką i wygodną pracę! W sklepie eLadex znajdziesz szeroki wybór wag sklepowych renomowanych producentów, w tym proste wagi płaskie, wagi z wyświetlaczem na wysięgniku, modele stworzone do komunikacji z kasą lub komputerem lub wyposażone w akumulator. Wszystkie oferowane w naszym e-sklepie wagi posiadają już niezbędną legalizację.

Jeśli chcesz wybrać najlepszy model dla swojego sklepu lub stoiska, skontaktuj się z naszym doradcą. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci wybrać wagę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wagi sklepowe od polskich producentów

Wagi handlowe z naszej oferty sprawdzą się w każdej placówce handlowo-usługowej, począwszy od sklepów, a skończywszy na restauracjach i barach. Do wyboru są urządzenia o różnej wartości obciążenia, w tym najczęściej wybierane do 15kg lub 30kg. Mamy również wagi przystosowane do pracy w ujemnej temperaturze, więc z powodzeniem wykorzystasz je nawet w bardziej wymagających warunkach.

Większość wag z naszej oferty ma legalizację na 36-miesięcy, są więc natychmiast gotowe do użytku, co pozwala oszczędzić czas. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza wagi legalizowane na baterie, które nie potrzebują dostępu do gniazdka, więc sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Wszystkie wagi elektroniczne i tradycyjne z naszej oferty maja gwarancję, nawet na 24-miesiące, co świadczy o ich trwałości, a jednocześnie zabezpiecza Twój zakup. Pochodzą od polskich producentów, więc to urządzenia ze zweryfikowanego źródła, reprezentujące polską jakość.

Mobilne wagi legalizowane z naszego sklepu internetowego zdadzą egzamin zarówno w stacjonarnej placówce, jak i na targu lub podczas obwoźnej sprzedaży. Możesz zamówić tańszą wagę z dokładnością ważenia 5/10g, ale i bardziej zaawansowaną, precyzyjną nawet do 0,5g.

Certyfikowane wagi legalizowane

Dużą popularnością cieszą się wagi kalkulacyjne CAS z serii PR z wbudowanym akumulatorem, które nie potrzebują dostępu do gniazdka, aby zagwarantować efektywną pracę nawet 200 godzin bez konieczności ładowania.

Co je wyróżnia? Przede wszystkim podświetlany wyświetlacz LCD, który gwarantuje błyskawiczny odczyt wskazań wagi oraz ich kontrolę. Wagi handlowe CAS są dwudziałkowe, mają wbudowaną funkcję przeliczania na EURO, a ich obsługę ułatwia nowoczesna klawiatura membranowa. Opcjonalnie możesz zamówić wagę z dodatkową szalką nierdzewną, która jest bezpieczna dla żywności oraz ze złączem USB.

A jeśli potrzebujesz wagi również do ważenia produktów w ujemnej temperaturze, idealnie sprawdzi się model CAS z serii SW-II SR 30. Pracuje w zakresie temperatur od -10°C do +40°C, a przy tym znosi większe obciążenia do 30kg. Ten sprzęt również zasilają baterie, a jeśli wybierzesz alkaiczne, będziesz cieszyć się jego wydajnością na 1000 godzin.

Wytrzymałość wag zwiększa dodatkowo osłona z plastiku, która zabezpiecza urządzenie przed brudem lub zawilgoceniem. Dzięki temu pracuje bezawaryjnie w wymagającym środowisku, co sprawdza się zwłaszcza, jeśli często podróżujesz z towarem. Jej dodatkowym atutem jest wskaźnik rozładowania baterii, więc masz nieustanną kontrolę nad pracą wagi i dokładnie wiesz, kiedy pora ją doładować.

Jak widzisz, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wagi przystosowane do pracy w każdym środowisku. Z łatwością dopasujesz konkretny model do własnych potrzeb. Zwróć uwagę, że w sklepie eLADEX kupisz wagę za gotówkę lub wygodnie rozłożysz płatność na raty – to Ty decydujesz o swoich wydatkach w danym momencie.

"Zapewnij sobie spokój na lata z dostawcą chłodu i świeżości, firmą LADEX."

    pixel