Szafy chłodnicze przeszklone

( ilość produktów: 28 )

Przeszklona szafa chłodnicza z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami

Szukasz przeszklonej szafy, która skutecznie wyeksponuje napoje lub jogurty? W tej kategorii kupisz urządzenia z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami, więc z łatwością wybierzesz preferowane na miarę własnych potrzeb. Dostarczamy szafy tylko od wysoko ocenianych marek, takich jak Cebea, Rapa i Dora Metal, masz kupujesz nowoczesny sprzęt objęty gwarancją. Zobacz, która szafa przeszklona zadba o świeżość produktów w Twoim lokalu!

Szafy chłodnicze przeszklone od renomowanych marek

Szukasz najlepszych szaf chłodniczych na rynku? Mamy szeroki wybór renomowanych marek, więc możesz znaleźć urządzenie, które będzie pasowało do sklepu, restauracji, baru i hotelu, tak naprawdę do każdego obiektu użytku publicznego.

Oferujemy wysokiej jakości szafy chłodnicze w dobrej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy. Nasza firma dostarcza różne wymiary, od standardowych na przykład większe 1 400 / 760 / 1 940 mm i mniejsze 714 / 869 / 2070 mm, po jednostki magazynowe, a także wiele opcji niestandardowych. Zainwestuj w efektywną szafkę chłodniczą, która utrzyma świeżość Twojej żywności!

Ekspozycyjna szafa chłodnicza z przeszklonymi drzwiami właściwie zaprezentuje napoje i inne produkty, by klient wygodnie wybrał to, co go interesuje. Postaw na proste linie, nowoczesny wygląd, ale także zwróć uwagę na wygodę użytkowania. Łatwy dostęp do asortymentu, poprzez otwierane drzwi przeszklone, z pewnością wpłynie na wzrost zakupów i zadowolenie Twoich klientów. Sprawdź ofertę eLadex na nowe szafy przeszklone - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Energooszczędne szafy chłodnicze przeszklone

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem restauracji, czy też prowadzisz małą firmę, która potrzebuje szafy chłodniczej do przygotowywania posiłków, w tej kategorii znajdziesz odpowiednie urządzenia. Oferujemy konfigurowalne opcje szafek chłodniczych, dzięki czemu możesz uzyskać dokładnie taką lodówkę, która spełni Twoje potrzeby. Niezawodne, trwałe i stylowe – nasze szafy chłodnicze idealnie nadają się do przechowywania żywności.

Co więc wyróżnia szafy chłodnicze ze sklepu internetowego eLADEX.com.pl? Przede wszystkim energooszczędność, ponieważ w większości przypadków to urządzenia najwyższej klasy energetycznej, które mają ekologiczne czynniki chłodnicze, takie jak R290. Oznacza to, że emitują mniej szkodliwych substancji dla środowiska.

Większość szaf chłodniczych przeszklonych powstaje ze stali nierdzewnej, czyli odpornej na wilgoć i korozję przez lata. Dzięki temu zachowują świetną izolację termiczną, ale i wyglądają jak nowe przez długi czas, co wpływa też na estetykę lokalu. A całości dopełniają pojemna komora, liczba półek do wyboru, system samoczynnego odszraniania i elektroniczny termostat z cyfrowym wyświetlaczem – taka szafa chłodnicza przeszklona cieszy się ogromną popularnością w naszej ofercie.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu energooszczędnych szaf chłodniczych wykorzystujących ekologiczny czynnik. Dostarczamy szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się urządzenia dla przemysłu spożywczego, cateringu, restauracji i nie tylko. Chcemy być pierwszym wyborem dla osób poszukujących wysokiej jakości szaf chłodniczych w dobrej cenie – zapraszamy!

    pixel