Urządzenia chłodnicze CEBEA

( ilość produktów: 95 )

Poznaj produkty firmy CEBEA

Szukasz pojemnej lady chłodniczej? A może zależy Ci na nowoczesnej witrynie do lodów, która przykuje uwagę klientów? Jesteś we właściwym miejscu – Cebea to producent sprzętu chłodniczego, który działa na rynku ponad 40 lat. Chociaż Cebea to renomowana polska marka, której siedzibą jest Bochnia, jej logo wiedzie prym w Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, a nawet w krajach arabskich. Świadczy to o tym, że firma spełnia oczekiwania właścicieli sklepów na całym świecie.

Przedsiębiorcy wykorzystują urządzenia chłodnicze Cebea w branży spożywczej i gastronomicznej, przyciągając uwagę klientów w kawiarniach, sklepach, cukierniach i na stacjach benzynowych. Lady cukierniczelady chłodnicze czy szafy chłodnicze nadają się do przechowywania napojów, jogurtów, lodów, mięs, mrożonek i ciast. Oczywiście są to certyfikowane urządzenia, potwierdzone na przykład jakością ISO 90001:2015, która poświadcza, że spełniają one normy bezpieczeństwa.

Producent urządzeń chłodniczych Cebea

Szukasz bezpiecznego urządzenia chłodniczego ze sprawdzonego źródła? Cebea spełnia nie tylko normy ISO, ale i otrzymała certyfikat UDT, który potwierdza, że wszystkie produkty są zgodne z unijnymi normami. Zyskujesz pewność, że to bezpieczne, bezawaryjne, trwałe lady, szafy i witryny, które posłużą przez lata.

Co wyróżnia urządzenia Cebea? Niskie zużycie miesięczne energii (nawet poniżej 70 złotych!), inteligentna automatyka sterująca oraz obudowy ze stali nierdzewnej INOX, które nie pokrywają się rdzą nawet po latach użytkowania. Szafy, półki i regały chłodnicze mają regulator z automatycznym odszranianiem, więc samodzielnie usuwają nadmiar szronu, a praktycznym dodatkiem jest cyfrowy wyświetlacz temperatury.

Urządzenia i ciągi chłodnicze Cebea wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy na przykład R452A, więc są bezpieczniejsze dla środowiska, nie emitują nadmiaru szkodliwych substancji do atmosfery. Postaw na innowacyjność z polską marką Cebea!

"Produkty ze sklepu on-line eLADEX to spokój i bezpieczeństwo na długi czas."

pixel