Lady chłodnicze Cebea

( ilość produktów: 20 )

Lada chłodnicza Cebea - poznaj jej właściwości!

Zachowaj świeżość i smak wędlin, serów i jogurtów dzięki ladzie chłodniczej! To idealne rozwiązanie dla każdego sklepu, który chce oferować klientom produkty najwyższej jakości – świeże i przechowywane w bezpiecznych warunkach. Każda lada Cebea została zaprojektowana tak, aby artykuły spożywcze były optymalnie schładzane, dzięki czemu klienci będą usatysfakcjonowani jakością. Lady chłodnicze Cebea wyróżnia ekologiczny czynnik chłodniczy i energooszczędna budowa. W czym jeszcze tkwi ich fenomen?

Energooszczędne lady chłodnicze Cebea

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej pojemności 200 ml, czy dużej lady chłodniczej, energooszczędne i konfigurowalne urządzenia Cebea zostały skonstruowane tak, aby spełnić wszystkie potrzeby w zakresie chłodzenia. Każdy model utrzymuje artykuły spożywcze schłodzone, bezpieczne i uporządkowane, a jednocześnie zapewnia atrakcyjną, przyciągającą wzrok ekspozycję do ich prezentacji.

Na jakie lady chłodnicze Cebea warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim w modele wyposażone w automatyczne odszraniane, dzięki którym szron nie osadza się na produktach, a pracownik nie musi usuwać z nich ręcznie wilgoci. Dużą popularnością cieszą się też modele z automatyczną regulacją temperatury, które dbają o warunki panujące wewnątrz i świeżość serów i wędlin.

Lady chłodnicze Cebea są wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy, czyli mniej inwazyjny dla środowiska. Ich ogromnym atutem jest też obudowa i części wykonane z nierdzewnych materiałów na przykład blachy INOX, co oznacza, że nie pokryją się rdzą przez wiele lat użytkowania. O szczelność dbają boki ABS i korpus izolowany pianką poliuretanową.

Cebea – polska marka o ugruntowanej pozycji na rynku

Cebea to polska marka, która jest obecna na rynku ponad 40 lat, a jej certyfikat UDT i przestrzeganie norm ISO gwarantują bezpieczeństwo lad, higienę pracy i jakość. Lady Cebea umożliwiają wygodne przechowywanie produktów spożywczych, takich jak mięso, nabiał, ryby oraz mrożonki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W naszym asortymencie znajdują się różne modele lad chłodniczych, z których większość występuje w kilku wariantach, jeśli chodzi o długość. Najmniejsze z lad mają zaledwie około pół metra długości, podczas gdy najdłuższe osiągają kilka metrów. Dostarczamy lady chłodnicze w zróżnicowanych wariantach: narożne zewnętrzne, narożne wewnętrzne, a także podłużne oraz lady sprzedażowe – prędko wybierzesz idealną na miarę swoich potrzeb!

    pixel