Sterylizatory do gastronomii

( ilość produktów: 4 )

Wśród bogatej oferty sklepu internetowego e-Ladex można znaleźć między innymi sterylizatory do gastronomii w trosce o bezpieczeństwo pracowników i klientów prezentujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia. Wyposażenie lokali gastronomicznych powinno obejmować choć jeden przenośny sterylizator.

 

Profesjonalne sterylizatory spełniają restrykcyjne wymogi sanepidowskie i ministerialne w zakresie funkcjonowania obiektów usługowo-handlowych. Wykonana przy użyciu tych urządzeń sterylizacja z wykorzystaniem ozonu oraz promieniowania UV-C, wraz z filtracją cząstek stałych, pozwala na pozbycie się wszelkiego typu patogenów, wirusów, bakterii, a także innych cząsteczek i drobnoustrojów chorobotwórczych.

 

Do zaopatrzenia sklepu e-Ladex w zakresie sterylizatorów skorzystano z ofert najlepszego producenta w branży. Jest to firma MILOO, która słynie z produkcji świetnych

jakościowo oraz cenowo urządzeń. Bogactwo asortymentu pozwala na wybór idealnego sterylizatora, której specyfikacja techniczna będzie świetnie dopasowana do wielkości pomieszczenia które będzie poddawane sterylizacji. Wszystkie sterylizatoryszczegółowo opisane na naszej stronie internetowej w zakładce sterylizatory. Zachęcamy

do przejrzenia całej oferty sklepu – służymy fachową pomocą oraz doradztwem przy wyborze najlepszego sterylizatora i nie tylko.

 

 

    pixel