Regały do cukierni i piekarni

( ilość produktów: 3 )

Proponujemy profesjonalne regały do cukierni i piekarni cenionych na rynku marek, w tym RAPA i CEBEA. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty wyróżniają się eleganckim wyglądem, a także wytrzymałą konstrukcją. Znakomicie sprawdzą się w różnego rodzaju lokalach oferujących wypieki, pieczywo, ciasta, napoje, kanapki i inne. Proponujemy regały chłodnicze otwarte i zamknięte.

Optymalne wyposażenie lokalu – gwarancja zachowania porządku i sprawnej
obsługi klientów

W naszym sklepie dostępne są regały do cukierni i piekarni, które są spójne aranżacyjnie z resztą wyposażeni a wymiary pozwalają na wykorzystanie przestrzeń w pomieszczeniach, bez względu na ich metraż. Oferowane przez nas regały do cukierni i piekarni są niezbędne do sprawnego funkcjonowania lokalu, jak również pozwalają na odpowiednie wyeksponowanie, przechowywanie towarów a tym samym na sprawną obsługę klientów. Wszystkie regały z naszej oferty handlowej są przystosowane do intensywnej eksploatacji, a także spełniają wymogi sanitarne dotyczące wyposażenia lokali oferujących produkty spożywcze. W e-Ladex regały chłodnicze dostępne są w wersji wolnostojącej i pod indywidualną zabudowę.

Nowoczesne i funkcjonalne regały do cukierni i piekarni

Proponujemy regały chłodnicze otwarte i zamknięte. Regały chłodnicze otwarte, poza przechowywaniem towarów w optymalnej temperaturze, pozwalają na realizację sprzedaży impulsowej. Równomierne rozłożenie temperatury zapewnia optymalne warunki do przechowywania wszystkich produktów umieszczonych w regale. Urządzenia pracują w szerokim zakresie temperatur. Pozwalają na elegancką prezentację asortymentu gwarantując jednocześnie optymalne warunki przechowywania. Zaletą dostępnych urządzeń jest energooszczędność oraz precyzyjna kontrola temperatury. Istniejące w naszej ofercie regały chłodnicze do cukierni i piekarni można dostosować kolorystycznie do indywidualnych wymagań lokalu. Zastosowanie hartowanego szkła oraz oświetlenia ledowego dodatkowo podnosi walory ekspozycyjne urządzeń.

    pixel