Witryny i lady wystawowe, przeszklone - bez chłodzenia

( ilość produktów: 2 )

Szklane witryny wystawowe bez chłodzenia

Twój sklep, kawiarnia lub piekarnia potrzebują eleganckiej witryny do celów ekspozycyjnych? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy trwałe, stylowe i ładne witryny niechłodnicze, które będą niezbędne do zaprezentowania wyrobów niewymagających stosowania niskich temperatur.

Dzięki naszej różnorodności witryn będziesz w stanie znaleźć idealną wizytówkę dla swojego lokalu. Zapewniamy również doskonały zespół obsługi klienta, który pomoże Ci od wstępnej konsultacji po wybranie idealnej witryny bez chłodzenia dla Twoich potrzeb. Lady wystawowe pochodzą tylko od renomowanych marek, takich jak CEBEA, które zapewniają długą gwarancję nawet do 24 miesięcy.

Witryny niechłodnicze do ekspozycji wyrobów cukierniczych

Witryny niechłodnicze są urządzeniami potrzebnymi w każdej cukierni i kawiarni. Istnieją bowiem wyroby cukiernicze, które nie wymagają chłodzenia, ale warto je należycie wyeksponować. Zwróć uwagę na materiał i kolor witryny a także postaw na nowoczesny design urządzenia. Elementy te podkreślą wyjątkowość Twojego obiektu gastronomicznego i wyróżnią go wśród konkurencji.

Lady wystawowe to świetny sposób na wyeksponowanie sprzedawanych produktów w miejscach publicznych. W odróżnieniu od witryn chłodniczych, nie wymagają chłodzenia, aby zachować świeżość żywności. Są również bardziej ekonomiczne, ponieważ nie czerpią energii elektrycznej, wiec nie generują wydatków.

Jednak najważniejsza jest funkcjonalność i trwałość witryn niechłodniczych z naszego asortymentu. Szyba frontowa uchylna zabezpieczona linką z napinaczem, możliwość pochylenia półek lub wyposażenia w jezdne kółka, elementy dekoracyjne i panel oświetleniowy lakierowany na wybrany kolor z palety RAL oraz modne oświetlenie LED to tylko niektóre z zalet oferowanych przez nas lad przeszkolonych.

Chcesz wiedzieć wszystko na temat witryn niechłodniczych? Zapytaj naszego doradcy. Podpowiemy najlepiej, jak tylko potrafimy – w końcu działamy na tym rynku od przeszło 28 lat. Hasło naszej firmy brzmi: zapomnij o kwestiach technicznych - tym zajmiemy się my!

    pixel