Szafy chłodnicze do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 33 )

Szafa chłodnicza do sklepu mięsnego

Zróżnicowany asortyment urządzeń, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym e- Ladex obejmuje szafy chłodnicze do sklepu mięsnego. Sprzęt ten jest dostępny w przystępnej cenie, z możliwością wyboru pojemności i wysokości danego urządzenia.

Nowoczesne szafy chłodnicze do sklepu mięsnego to sprzęt najlepszych marek, między innymi KRIMARG, RAPA, CEBEALADEX czy MAWI.  Te znane i cenione firmy od wielu lat zajmują się projektowaniem i wytwarzaniem najnowocześniejszego asortymentu, stanowiącego wyposażenie nowoczesnych sklepów mięsnych. 

Energooszczędne szafy chłodnicze do sklepu mięsnego

Prezentowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką energooszczędnością oraz trwałością. Zapewniamy szafy chłodnicze do sklepu mięsnego z jednoroczną i dwuletnią gwarancją. Wyposażone zostały w funkcjonalne, przeszklone drzwi o odpowiedniej szerokości oraz w praktyczne, regulowane i łatwe w utrzymaniu higieny półki. Urządzenia zapewniają utrzymanie temperatury wewnątrz w zakresie od 0 do + 10 stopni Celsjusza. Zamontowane wewnątrz oświetlenie LED jest nie tylko energooszczędne, ale pozwala na efektowne wyeksponowanie towarów. Oferowane szafy chłodnicze do sklepu mięsnego posiadają chłodzenie wymuszone wentylatorem, a także funkcję No Frost. 

Parametry techniczne szaf chłodniczych do sklepu mięsnego w e-Ladex

Wysokiej jakości szafy chłodnicze do sklepu mięsnego, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, są urządzeniami wykonanymi z wysokiej jakości blachy aluminiowej i stali nierdzewnej (INOX). Warunkuje to ich trwałość i odporność na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Duża ilość półek oraz możliwość regulacji ich wysokości w komorze przechowalniczej ułatwia chłodzenie dowolnie wybranych artykułów spożywczych, również napojów, a także dużych sztuk mięsa. Elektroniczny regulator temperatury z funkcjonalnym wyświetlaczem, a także automatyczne odszranianie to jedne z wielu zalet, którymi wyróżniają się dostępne w naszym sklepie lady chłodnicze do sklepu mięsnego.

pixel