Stoły gastronomiczne

( ilość produktów: 5 )

Polecamy profesjonalne stoły gastronomiczne

Jakie stoły gastronomiczne znajdziesz w ofercie sklepu internetowego eLADEX? Prosto od polskich marek, certyfikowane, energooszczędne, a nawet ekologiczne. Stoły chłodnicze z naszego asortymentu pobierają prądu nawet za mniej niż 60 złotych miesięcznie, a poza tym są wyposażone w ekologiczne czynniki, takie jak R290, czyli bezpieczniejsze dla środowiska. Postaw na przyszłościowe rozwiązania z eLADEX!

Stoły gastronomiczne – chłodnicze i mroźnicze

Potrzebujesz stołu chłodniczego, który pozwoli Ci błyskawicznie sięgnąć po zapasy napojów, jogurtów lub mrożonek? Oferujemy stoły chłodnicze z blatami, które staną się dodatkową powierzchnią roboczą. Urządzenia powstają z nierdzewnej stali, więc są odporne na korozję przez lata, w efekcie czego wyglądają jak nowe przez możliwie najdłuższy czas.

Stoły do gastronomii różnią się wymiarami, więc z łatwością dopasujesz je do pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości. Do ich największych zalet należą samodomykający się zawias, elektryczny wyłącznik, monitoring, a nawet możliwość zmiany otwierania drzwi w przeciwnym kierunku. O bezawaryjną pracę stołów chłodniczych dba automatyczne odparowywanie spalin, które też zapewnia czystość i higienę wewnątrz urządzeń.

Co więcej, stoły chłodnicze możesz wyposażyć w dodatkowe wyposażenie na przykład więcej szuflad, zabudowę do tyłu stołu, filtr przeciw pyłkom czy eleganckie oświetlenie LED-owe. W naszym sklepie spersonalizujesz stoły gastronomiczne zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami – nie musisz już zadowalać się półśrodkami!

Oferujemy też stoły mroźnicze utrzymujące temperaturę od -14 do -21 °C, które służą do przechowywania oraz eksponowania mrożonek czy mięs. Dużą popularnością cieszą się stoły Dora Metal z elektroniczną regulacją temperatury, dzięki której błyskawicznie ustawisz jej preferowaną wartość. O higienę urządzenia i jego sprawne działanie dba dodatkowo automatyczne odszranianie, a całości dopełnia ekologiczny czynnik chłodniczy bezpieczniejszy dla środowiska.

    pixel