Przemysłowe oczyszczacze powietrza

( ilość produktów: 2 )

Problemy związane z utrzymaniem jakości powietrza dotyczą również obiektów komercyjnych, np. handlu, medycyny (zwłaszcza szpitali lub aptek), gastronomii, hoteli, sklepów mięsnych, cukierni i piekarni czy kawiarni. Oczyszczacze powietrza do takich biznesów muszą charakteryzować się zupełnie innymi parametrami aniżeli ich domowe odpowiedniki. 

Niezbędne jest użycie technologii, która pozwoli nie tylko na większą wydajność w zatrzymywania standardowych pyłów (kurz, smog, alergeny), ale również nieprzepuszczaniu groźniejszych zanieczyszczeń - pleśni, wirusów czy bakterii.

Przemysłowe oczyszczacze do powietrza zapewniają nawet 10-krotnie większą powierzchnię filtracji aniżeli urządzenia dostępne w elektromarketach. Wynika to m.in. z potrzeby wymiany nawet kilkuset m³ powietrza w ciągu godziny - wszystko po to, aby pełen cykl nie trwał dłużej niż kilkadziesiąt minut. 

Oprócz wydajności ważne są również takie aspekty jak energooszczędność oraz cicha, nieprzerwana praca. Oczyszczacze dla handlu nie mogą bowiem angażować pracowników sklepu ani rozpraszać klientów w ich zakupach. 

 

      pixel