Przemysłowe oczyszczacze powietrza

( ilość produktów: 2 )

Profesjonalne oczyszczacze powietrza do biur, sklepów, gastronomii i magazynów

Dzięki nowym rozwiązaniom przemysłowe oczyszczacze powietrza są energooszczędne i bardzo wydajne. Technologia, która posiada media filtracyjne o wysokiej wydajności, użyta w tym urządzeniu wymienia powietrze w ciągu godziny. Przy dużym zanieczyszczeniu na dużych powierzchniach potrzeba filtracji o ogromnej wydajności. Pozwala ona na pozbycie się groźnych bakterii pleśni czy wirusów, ale też pyłów i kurzu.

Urządzenia przemysłowe dzięki swojej wielkości filtrują duże powierzchnie. Idealne rozwiązanie dla zakładów przemysłowych, gdzie są różnego rodzaju skażenia niebezpieczne dla zdrowia. Sprzęt do oczyszczania powietrza posiada specjalne filtry, które niwelują zanieczyszczenia i przefiltrowane powietrze wydalane jest na zewnątrz. W asortymencie posiadamy przemysłowe oczyszczacze powietrza, o wysokiej wydajności i niezawodności. Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, oferujemy fachową pomoc doradcy, szybką wysyłkę, długą gwarancję na urządzenie. Zapraszamy do sklepu eladex.com.pl w celu sprawdzenia naszych produktów!

Przemysłowy oczyszczacz powietrza

W naszej ofercie znajdziesz małe, średnie i duże przemysłowe oczyszczacze powietrza, więc z łatwością dopasujesz konkretny model do powierzchni lokalu. Urządzenia pochodzą od renomowanych marek, takich jak ES SYSTEM K, spełniają normy i są certyfikowane, co świadczy o ich bezpiecznym działaniu.

Większość przemysłowych oczyszczaczy powietrza ma aż 10-krotnie większą powierzchnię filtracji w porównaniu ze zwykłymi oczyszczaczami domowymi, są zatem nadzwyczaj wydajne, sprawdzą się w małych i dużych obiektach.

Potrzebny Ci oczyszczacz powietrza z kurzu do magazynu? A może szukasz urządzenia do restauracji lub hotelu? Niezależnie od przeznaczenia, w naszym sklepie znajdziesz urządzenie filtrujące powietrze do każdego obiektu, w tym do sklepów, kawiarni, cukierni, hoteli, restauracji, zakładów produkcyjnych, aptek i szpitali – nasze oczyszczacze są używane nawet na oddziałach zakaźnych.

Urządzenie do oczyszczania powietrza z kurzu

Oferujemy oczyszczacze powietrza do miejsc, w których gromadzi się wielu gości, klientów i pracowników, działające wydajnie przez 24 godziny. Do wyboru są urządzenia o kompaktowych wymiarach na przykład 700x660x1300mm, które nie zajmują dużo przestrzeni, nie rzucają się w oczy i nie przeszkadzają w codziennej pracy.

Potrzebujesz urządzenia filtrującego powietrze, które usunie z niego nie tylko kurz, ale i bakterie? W naszym asortymencie znajdziesz oczyszczacze eliminujące niebezpieczne mikroorganizmy o wielkości już od 0,0003um, więc są skuteczne nawet w 99,995%. Jednym z największych atutów urządzeń są kilkustopniowe poziomy filtracji, więc osobiście decydujesz o zakresie działania oczyszczacza przemysłowego.

W sklepie eLADEX dużą popularnością cieszą się oczyszczacze wolnostojące, na kółkach, z elektronicznym regulatorem oraz z automatycznym odszranianiem. Swobodnie przewieziesz je w dowolne miejsce, takie urządzenia nie wymagają czasochłonnej konserwacji i czyszczenia, więc zadbasz o jakość powietrza bez praktycznie żadnego wysiłku. Poznaj nasz asortyment!

      pixel