Regały chłodnicze do sklepu spożywczego

( ilość produktów: 23 )

W naszej ofercie znajdują się pojemne regały chłodnicze do sklepów, które służą do przechowywania nabiału, wędlin, napojów, alkoholu i mięs. Urządzenia pochodzą od renomowanych marek, takich jak CEBEA, RAPA, JUKA i MAWI, więc są objęte gwarancją, certyfikowane, ekologiczne i energooszczędne. Każdy regał chłodniczy z naszej oferty reprezentuje zatem najwyższą jakość, posłuży Ci przez długie lata.

Regały chłodnicze różnią się wymiarami, mamy niewielkie modele na przykład 915 / 685 / 1 985 mm, ale i duże urządzenia 1 330 / 700 / 2 020 mm. Większość z nich wyposażono w ekologiczny czynnik chłodniczy bezpieczniejszy dla ludzi i środowiska oraz energooszczędną konstrukcję, by pobierały jak najmniej energii elektrycznej.

Energooszczędne regały chłodnicze do sklepów

U nas zamówisz regał chłodniczy na miarę indywidualnych potrzeb, ponieważ w ofercie mamy modele różniące się wielkością, wyposażeniem i funkcjami. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza regały z przeszklonymi rozsuwanymi drzwiami, które doskonale eksponują towar i sprawiają, że otwieranie przebiega płynnie. Zwróć uwagę na konstrukcje z energooszczędnym oświetleniem LED-owym oraz większą liczbą półek, a także możliwością regulacji ich wysokości i nachylenia – takie znajdziesz w naszym sklepie internetowym eLADEX.com.pl

Polecamy przede wszystkim regał chłodniczy z elektronicznym regulatorem temperatury, który dba o odpowiednie warunki termiczne. Dużą zaletą jest też automatyczne odszranianie, dzięki któremu nie trzeba ręcznie usuwać nadmiaru osadzającego się szronu, co jest wygodniejsze.

Przy wyborze regału zwróć też uwagę na tworzywo, z jakiego powstaje urządzenie. Polecane są zwłaszcza regały wykonane ze stali nierdzewnej, przeszklone hartowanym szkłem odpornym na rozbicie. Właśnie takie regały znajdziesz w ofercie naszego sklepu – postaw na jakość i dobrą cenę z eLADEX!

    pixel