Zamrażarki przeszklone

( ilość produktów: 7 )

Zamrażarki przeszklone - zadbaj o ekspozycję towaru!

Zamrażarki przeszklone to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego, nawet najmniejszego sklepu osiedlowego. Służą one do bezpiecznego przechowywania lodów i innych mrożonych produktów. Przy zakupie tych urządzeń chłodniczych należy zwróć uwagę na ich odpowiednią pojemność, wymiary, ale także zadbać o wygodę obsługi dla Klienta. Pamiętaj, że po produkty z tego urządzenia mrożacego sięgają sami Klienci - ułatw im to zadanie! Warto sobie odpowiedzieć na pytanie jak chciałbym zostać obsłużony? Zadbaj o odpowiednią ergonomię zakupów. W tym celu skonsultuj się z doradcą sklepu eLadex - wybierzemy najlepszą zamrażarkę przeszkloną.

Zamrażarki ze szklanymi drzwiami pozwalają utrzymać świeżość Twoich produktów na długi czas. Próbujesz znaleźć najlepsze dla siebie urządzenie? Zadzwoń lub napisz maila do naszego doradcy. Sprawy techniczne to nasz konik, Ty zajmij się ważniejszymi rzeczmi - obsługą Klienta.

Zamrażarka przeszklona samoobsługowa i na zaplecze

Dostarczamy wiele różnych rodzajów zamrażarek przeszklonych prosto od renomowanych producentów, takich jak Krimarg, BYFAL, ELCOLD. W sklepie internetowym eLADEX.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz, bez względu na budżet, ponieważ zapewniamy różnorodność cen.

Oferujemy samoobsługowe zamrażarki oraz zamrażarki na zaplecze przeznaczone do restauracji, barów i sklepów. Niskoemisyjna szyba zapewnia prezentację i umożliwia klientom dokładne przyglądanie się żywności umieszczonej w komorze zamrażarki. Dla tych, którzy chcą, aby produkty były jak najlepiej chronione, mamy na przykład zamrażarkę ze stali nierdzewnej, która jest odporna na wilgoć i rdzę przez dekady.

Dostarczamy zamrażarki z szybą o zróżnicowanej pojemności, nawet ponad 500 l. Nadają się one do szerokiego zakresu zastosowań (na przykład przechowywania lodów), oferując jednocześnie doskonałą izolację, niskie koszty eksploatacji i sprawne odszranianie.

Energooszczędne zamrażarki przeszklone na lody

Dużą popularnością cieszą się zamrażarki od firmy Krimarg. Każda zamrażarka przeszklona to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do profesjonalnego użytku przez producentów i sprzedawców lodów i mrożonek. Urządzenia Krimarg charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, dzięki czemu nadają się do długotrwałej i ciągłej eksploatacji.

Precyzyjna regulacja termostatyczna dba o idealną temperaturę w komorze, co umożliwia długotrwałe przechowywanie lodów i produktów mrożonych. A całości dopełnia gruba warstwa izolacji z pianki poliuretanowej, która zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji (nawet do 30%).

W standardowym wyposażeniu znajdują się pojemne kosze, panel sterowania z mechanicznym regulatorem i termometrem oraz wygodne kółka ułatwiające transport.

Dzięki naszej szerokiej ofercie znajdziesz zamrażarkę przeszkloną odpowiednią do swoich potrzeb. Z przyjemnością oferujemy szeroki wybór zamrażarek renomowanych producentów – zapraszamy!

"Zakup spokój na długi czas. Zamrażarki przeszklone LADEX - Twój partner w wyposażeniu biznesu."

    pixel