Urządzenia mroźnicze do lodziarni

( ilość produktów: 9 )

Zobacz dostępne urządzenia mroźnicze do lodziarni i kup online!

Lody, mięsa, wędliny, ryby… wymienione produkty potrzebują bardzo niskiej temperatury, by zachować wartości odżywcze i świeżość. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć urządzeń, takich jak zamrażarki i witryny mroźnicze, które często znajdują zastosowanie zwłaszcza w lodziarni. Wiele z modeli pobiera energię tylko za około 60-100 złotych miesięcznie i ma ekologiczny czynnik chłodniczy, który jest mniej szkodliwy dla środowiska. Wybierz witrynę na miarę własnych potrzeb!

Witryna mroźnicza do lodziarni

Niezależnie od tego, czy szukasz niewielkiej, czy dużej witryny mroźniczej, w naszej ofercie znajdziesz modele o różnych wymiarach na przykład 1 056 / 656 mm oraz 625 / 694 mm, dzięki czemu dopasujesz je do każdej przestrzeni. Każda zamrażarka do przechowywania lodów ma przesuwną lub podnoszoną do góry przeszkloną szybę, co ułatwia wybór produktu zarówno przez klientów, jak i sprzedawców. Większość modeli zapewnia stabilną temperaturę -18 do -22 °C, dzięki czemu lody są zawsze świeże i natychmiast gotowe do sprzedaży.

Co świadczy o nienagannej pracy witryn z naszej oferty? Większość modelu ma grubą warstwę izolacji z pianki poliuretanowej (nawet ponad 70mm), więc skutecznie chronią wnętrze zamrażarki przed ciepłem. O stabilną pracę witryny dba agregat wewnętrzny oraz panel mechaniczny lub automatyczny, dzięki któremu ustawisz preferowaną temperaturę. Zaletą jest też ekologiczny czynnik na przykład R-507, który jest mniej szkodliwy dla ludzi i środowiska, przyczyniasz się zatem do dbałości o planetę.

A całości dopełniają elementy z blachy aluminiowej odpornej na rdzewienie, zamek z kluczem i mobilne kółka transportowe… witryna mroźnicza z naszej oferty spełni Twoje oczekiwania! Wybierz preferowaną pojemność (na przykład 485l, 580l, 650l) i złóż wygodnie zamówienie na naszej stronie. Opcjonalnie możesz kupić model z dodatkowymi koszami, które ułatwią segregację poszczególnych rodzajów lodów i jeszcze skuteczniej wyeksponują konkretne smaki.

    pixel