Wyposażenie stołówek

( ilość produktów: 76 )

Objęte długą gwarancją, od znanych polskich marek i w większości dostępne od ręki – właśnie takie jest nasze wyposażenie stołówki w postaci lad, szaf i regałów chłodniczych, szatkownic, krajalnic, zamrażarek oraz oczyszczaczy powietrza. Dbają one nie tylko o świeżość jedzenia i klimat, ale i estetycznie prezentują posiłki oraz wpływają na schludny wygląd stołówki. Zobacz, jakie urządzenia chłodnicze i meble posłużą w Twoim lokalu.

Wyposażenie stołówki – od lad chłodniczych, po krajalnice

Ulepsz stołówkę za pomocą kompleksowego wyposażenia z naszego asortymentu w postaci urządzeń chłodniczych i mroźniczych oraz mebli. Profesjonalne wyposażenie stołówki to idealne rozwiązanie, dzięki któremu śniadanie, lunch lub kolacja będą przyjemniejsze każdego dnia, a przede wszystkim świeże i bezpieczne dla gości. Od wytrzymałych szaf, regałów i lad ze stali nierdzewnej, po przydatne krajalnice do mięs i warzyw, w ofercie sklepu internetowego eladex.com.pl znajdziesz wszystkie niezbędne sprzęty!

Co wyróżnia wyposażenie stołówki z naszej oferty? Przede wszystkim modne oświetlenie ekspozycyjne LED-owe, trwałe obudowy na przykład ze stali nierdzewnej, ekologiczne czynniki chłodnicze, takie jak R290 i zautomatyzowane funkcje, w tym regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Z łatwością więc wybierzesz urządzenia na miarę własnych potrzeb użytkowych!

pixel