Drewniane kloce masarskie

( ilość produktów: 4 )

Polecamy kloce masarskie od najlepszych producentów

W naszej ofercie każdy kloc masarski powstaje z oryginalnego i trwałego drewna na przykład z drewna bukowego lub grabowego, w efekcie czego perfekcyjnie absorbuje nawet najmocniejsze uderzenia. Kloce masarskie z naszego asortymentu sprawdzą się w masarniach, sklepach mięsnych i na zapleczach kuchennych, czyli wszędzie tam, gdzie kroi się mięso nożem, tasakiem lub innym narzędziem.

W sklepie internetowym eLEADEX.pl znajdziesz przede wszystkim kloc masarski od renomowanej, polskiej firmy JAN POL o ugruntowanej pozycji na rynku. Masz pewność, że inwestujesz w wyposażenie od rodzimej marki, która działa na rynku prawie 100 lat.

Kloc masarski do mięsa

Kloce rzeźnicze z naszego asortymentu powstają z solidnego drewna bukowego lub grabowego. To właśnie grab jest uznany za jedno z najtwardszych drzew w Polsce, zyskujesz więc pewność, że otrzymujesz jeden z najtrwalszych kloców masarskich, który posłuży Ci przez wiele lat. Kloce do krojenia mięsa ze sklepu internetowego eLADEX wytrzymują najmocniejsze uderzenia, co ułatwia pracę i zwiększa efekty pracy w masarniach i sklepach mięsnych.

Kloce do mięsa z naszego asortymentu mają solidne podstawy, które zapewniają stabilność, chronią przed przesuwaniem są tego urządzenia. Oferujemy małe i duże kloce masarskie o rozmiarach 50x50x10, 50x50x15, 40x40x15 i 40x40x10. Każdy z łatwością wybierze odpowiednie modele na miarę własnych potrzeb.

Opcjonalnie możesz zamówić kloc masarski bez podstawy, dostarczamy też ten produkt z podstawą pomalowaną na dowolny kolor, co uatrakcyjni jego wygląd. Często oferujemy przyjazne rabaty, co więcej, w naszym sklepie kupisz kloc rzeźniczy za gotówkę lub wygodnie rozłożysz płatność na raty. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby zakupowe!

Kloce masarskie od polskich producentów

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza kloce rzeźnicze od polskiego producenta JAN POL. To rodzinna firma, która działa na rynku od 1935 roku, czyli ma prawie 100-letnie doświadczenie. Oznacza to, że otrzymujesz wyposażenie od doświadczonego przedsiębiorstwa, które przez lata udoskonalało kloce masarskie. Co najważniejsze, powstają one z trwałego drewna bukowego i grabowego, czyli z najtwardszych i najmocniejszych drzew w Polsce.

Co wyróżnia kloce masarskie JAN POL? Przede wszystkim certyfikaty FSC® i PEFC, które świadczą o tym, że to bezpieczne, zweryfikowane i zgodne z wymaganymi normami drewno, które nie wpływa na jakość mięsa ani jego smak. Wszystko to sprawia, że JAN POL to lider na rynku, marka godna zaufania, z której produktów od dekad korzystają masarnie i sklepy z mięsem.

Jeśli nie wiesz, który kloc masarski sprawdzi się w Twoim zakładzie, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy lub pomożemy w dokonaniu wyboru. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy! Jak wspomnieliśmy, oferujemy wygodne zakupy za gotówkę lub na raty, więc każdy wybierze dogodną formę płatności na miarę swoich potrzeb.

      pixel