Lady chłodnicze gastronomiczne

( ilość produktów: 17 )

Lady gastronomiczne chłodnicze dla restauracji, barów i pubów

Proponowane w sklepie internetowym e-Ladex  gastronomiczne lady chłodnicze są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w zakresie przechowywania produktów spożywczych w gastronomii? U nas znajdziesz różnego rodzaju lady chłodnicze, w tym witryny chłodnicze, witryny ekspozycyjne a także lady sprzedażowe. Asortyment sklepu składa się z urządzeń wiodących producentów z branży produktów gastronomicznych, takich jak MAWI, RAPA, YATO, CEBEA i STALGAST. W kategorii lady chłodnicze gastronomiczne można znaleźć różnego rodzaju lady chłodnicze. Wybór odpowiedniej lady chłodniczej zależy od charakteru firmy gastronomicznej. Lady chłodnicze przeznaczone są do przechowywania produktów spożywczych w temperaturze niższej, niż pokojowa. Są to na przykład wszelkiego rodzaju desery, lody, ciasta, napoje (w tym również piwo), kanapki i inne produkty świeże, takie jak mięso, warzywa i owoce. W ladach chłodniczych gastronomicznych przechowuje się także wędliny oraz nabiał – sery i produkty mleczne.

Prezentowane w naszym sklepie lady to urządzenia, dzięki którym żywność może być przechowywana dłużej – właściwa temperatura, wilgotność i wentylacja sprzyjają utrzymaniu świeżości żywności oraz jej doskonałego wyglądu i smaku. Dostępne u nas produkty zapewniają także doskonałą prezentację produktów, czemu sprzyja dodatkowe oświetlenie podkreślające walory towarów. Istotną cechą podkreślaną przez naszych klientów jest jakość dostępnego w e-Ladex sprzętu, szeroki wybór wymiarów, kolorystyki, elastyczność powierzchni do przechowywania (ruchome półki) oraz łatwe i komfortowe użytkowanie w zakresie zarówno ustawienia odpowiednich parametrów lad chłodniczych do gastronomii, jak i dostępu do towarów czy utrzymania powierzchni w czystości.

E-Ladex świadczy kompleksowe usługi sprzedaży lad gastronomicznych cukierniczych, lad gastronomicznych mięsnych i innych. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i wspomoże w wyborze odpowiedniej lady chłodniczej gastronomicznej dopasowanej do potrzeb konkretnego produktu i lokalu. Warto postawić na dobrego producenta lad chłodniczych gastronomicznych by cieszyć się nowoczesnym wyglądem ekspozycji oraz – przede wszystkim - świeżością produktów przez długi czas.

    pixel