Urządzenia mroźnicze do sklepów spożywczych

( ilość produktów: 8 )

Witryna mroźnicza to obowiązkowy element wyposażenia sklepu spożywczego

Nowoczesne i energooszczędne witryny mroźne do handlu są niezastąpione w sklepach oferujących produkty wymagające odpowiedniej temperatury, która zapobiega ich uszkodzeniu czy zepsuciu. Oferowane przez nas witryny mroźnicze do handlu posiadają pojemność komory użytkowej od 150 litrów do 700 litrów. Umożliwia to optymalne dostosowanie tych urządzeń do liczby posiadanego towaru.

Proponowane przez nas witryny mroźne do handlu to urządzenia najlepszych marek. W naszym sklepie internetowym e-Ladex znajdują się witryny firm ELCOLD, KRIMARGLADEXBYFAL.

Dlaczego warto wybierać witryny mroźnicze do sklepów spożywczych?

Witryny mroźnicze do handlu posiadają przeszklenia z przesuwną pokrywą, umieszczoną w górnej części urządzenia. To produkty, które można dobrać pod względem szerokości i głębokości, w celu optymalnego dopasowania do metrażu lokalu gastronomicznego, lodziarni, stołówki czy sklepu spożywczego.

Witryny mroźnicze do handlu z naszego sklepu internetowego, umożliwiają przechowywanie lodów i wszelkiego typu mrożonek, w tym grzybów, warzyw, owoców i tym podobnych. Te specjalistyczne urządzenia mogą być stałym elementem wyposażenia producentów oraz dystrybutorów lodów i mrożonek. Proponowane przez nas witryny mroźnicze do handlu są odporne na zarysowania, korodowanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakimi parametrami technicznymi wyróżniają się zamrażarki przeszklone ukośne?

Zamrażarki przeszklone ukośne wyróżniają się optymalną warstwą izolacji, co pozwala na relatywne zmniejszenie energii elektrycznej. To oszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego urządzenia, które umożliwiają efektowne eksponowanie lodów i mrożonek, a także łatwe wyjmowanie produktów z wnętrza. Odpowiednich wymiarów kosze, mechaniczny regulator temperatury i kółka umożliwiające przesuwanie witryn mroźnych do handlu to zalety, którymi wyróżniają się proponowane przez nas urządzenia.

    pixel