Witryny mroźnicze gastronomiczne

( ilość produktów: 8 )

Internetowy sklep e-Ladex oferuje szeroki wybór mroźniczych witryn gastronomicznych. Witryny mroźnicze gastronomiczne to urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w gastronomii, handlu, w lodziarniach, kawiarniach i cukierniach, a także na stołówkach, w hotelach oraz w medycynieMroźnicze witryny gastronomiczne służą do przechowywania produktów, które potrzebują bardzo niskiej temperatury – od -12 do -22 stopni Celsjusza, w tym wszelkiego rodzaju mrożonek, lodówy, mięsa a także niektórych wyrobów medycznych. 

 

Mroźnicze witryny gastronomiczne dostępne w internetowym sklepie e-Ladex są produkowane przez wiodących producentów w branży – firmy BYFAL, KRIMARG, LADEX oraz ELCOLD. Dostępne w naszej ofercie witryny mroźnicze są zróżnicowane pod względem ilości koszyków,  miesięcznego zużycia energii elektrycznej a także zastosowania produktowego oraz zakresu dostępnych temperatur. Znaczenie ma także możliwość elastycznej aranżacji półek, dzięki czemu witryny można dostosować do indywidualnych potrzeb lokalu. 

 

Zawarte w kategorii witryny mroźnicze gastronomiczne produkty dzielą się na zamrażarki przeszklone oraz zamrażarki skrzyniowe. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się do przechowywania zamrożonych produktów. Bogactwo oferty oraz zróżnicowanie dostępnych produktów pozwala dobrać idealną witrynę mroźniczą lub zamrażarkę dopasowaną do oczekiwań oraz potrzeb klienta. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu e-Ladex. Nasi doświadczeni pracownicy służą fachową pomocą w zakresie wyboru oraz zakupu odpowiedniej mroźniczej witryny gastronomicznej a także wszystkich innych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. 

    pixel