Sterylizatory do laboratorium

( ilość produktów: 3 )

Sterylizatory do laboratorium – dlaczego warto ich używać?

Sterylizatory do laboratorium mają zastosowanie w placówkach analitycznych, badawczych i doświadczalnych, gdzie odpowiadają za dezynfekcję cyrkulującego powietrza. Oferowane przez nasz sklep internetowy sterylizatory laboratoryjne wyposażono w bakterio- i wirusobójcze lampy typu UV-C, wydajny generator ozonu, a także media filtracyjne o właściwościach elektrostatycznych. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia marki MilooStalgast i Pol-Eko.

 

Profesjonalne sterylizatory do pomieszczeń spełniają restrykcyjne wymogi w zakresie jakości powietrza. Sprzęt ten jest wydajny, ponieważ jest w stanie oczyścić pomieszczenia o kubaturze od 450 do 1800 m3. Wykorzystywana technologia sterylizacji ozonem i podwójna filtracja umożliwia pozbycie się wszelkich chorobotwórczych patogenów, wirusów, grzybów i bakterii a także nieprzyjemnych zapachów.

Zasady działania nowoczesnych sterylizatorów do laboratorium

W naszym asortymencie dostępne są także urządzenia do dezynfekcji w postaci zamgławiaczy. To sterylizatory do laboratorium, które można wykorzystać do dezynfekcji i oczyszczania powietrza poprzez rozpylanie mgiełki z substancją dezynfekującą. Regulator ustawiania wielkości cząsteczek w zakresie od 5 do 50 mikronów jest znacznie wydajniejszy niż w przypadku tradycyjnych opryskiwaczy. Dzięki temu sterylizatory do laboratorium w formie zamgławiaczy docierają w każdy zakamarek, skutecznie eliminując nagromadzone tam bakterie i drobnoustroje. Produkty te nadają się także do likwidacji nieprzyjemnych zapachów, ponieważ wytwarzana para w postaci mgiełki długo i swobodnie unosi się w cyrkulującym powietrzu.

 

 

 

    pixel