Szafy chłodnicze medyczne

( ilość produktów: 3 )

Czym wyróżniają się szafy chłodnicze medyczne?

Szafy chłodnicze medyczne to zaawansowane technologicznie urządzenia, które są przydatne do przechowywania medykamentów i szczepionek wymagających niskiej temperatury. To sprzęt polecany do sieci aptecznych, punktów zabiegowych, przychodni zdrowia, punktów medycznych i innych ośrodków zajmujących się leczeniem chorób i wykonywanie szczepień. Oferujemy sprzęt firmy Mawi o wysokości 1990 mm i pojemności komory użytkowej od 430 do 500 litrów.

Proponowane przez nas szafy chłodnicze medyczne posiadają system chłodzenia wymuszony wentylatorem. To urządzenia z elektronicznym regulatorem temperatury i wyświetlaczem zewnętrznym. Sprzęt utrzymuje optymalną temperaturę w zakresie od + 1 do +10 stopni Celsjusza. Polecane przez nas szafy chłodnicze medyczne mają agregat zabudowany na dole. Komfort użytkowania podnosi oświetlenie wewnętrzne typu LED.

Zalety szaf chłodniczych medycznych

Osoby zdecydowane na zakup szaf chłodniczych medycznych mają możliwość swobodnego przechowywania medykamentów na jednej z ośmiu szuflad o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 25 kg. Sprzęt ten posiada konstrukcję składającą się z obudowy ze stali malowanej proszkowo na kolor biały oraz drzwiami wyposażonymi w szybę ze szkła hartowanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia posiadają funkcję samoczynnego odszraniania. Korpus dostępnych szaf chłodniczych medycznych ma dodatkową izolację wykonaną z pianki poliuretanowej. Szafy chłodzące medyczne mogą być także wyposażone w moduł alarmowy i rejestrator temperatury z wyjściem USB, zamek do drzwi, kółka skrętne z hamulcem i szuflady.

    pixel