YATO

( ilość produktów: 15 )

Urządzenia chłodnicze i akcesoria sklepowe firmy YATO

YATO to część potężnej firmy TOYA, która może pochwalić się ponad 30 latami doświadczenia na rynku. Co więcej, działa w 100 krajach, ma 54 560 m2 powierzchni magazynowej, generuje 680 mln zł przychodów ze sprzedaży rocznie… marka rozwija się prężnie każdego roku, ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej produkty rozchwytują przedsiębiorcy na całym świecie.

Dlatego w naszej ofercie nie mogłoby zabraknąć urządzeń firmy YATO: witryny chłodnicze, szafy chłodnicze, krajalnice to tylko niektóre z bogatego asortymentu. Są objęte wielomiesięczną gwarancją, pochodzą od renomowanego dostawcy, służą przez dekady – przekonaj się osobiście!

YATO – producent urządzeń do lokali gastronomiczno-usługowych

TOYA, czyli firma pod którą funkcjonuje YATO, to spółka z siedzibą w Polsce i centralą we Wrocławiu. Geneza urządzeń YATO sięga więc Polski, to sprawdzone, bezpieczne i pewne produkty. Usprawniają codzienną pracę, pozwalają wyposażyć lokale gastronomiczne i usługowe, ale co ważne, są nowoczesne i zautomatyzowane, w efekcie czego służą przez lata.

W naszej ofercie kupisz witryny chłodnicze, piły do kości i mięsa, szafy mroźnicze, krajalnice, szatkownice do warzyw i maszynki do mięsa od firmy YATO. Zapłacisz gotówką lub wygodnie rozłożysz płatność na raty, a w razie potrzeby skorzystasz z leasingu urządzeń chłodniczych, by ograniczyć wysokość jednorazowego wydatku. Oferujemy więc trzy możliwości płatności, aby każdy klient był w 100% zadowolony.

Urządzenia YATO

Wśród produktów YATO znajdziesz krajalnicę z 12-miesięczną gwarancją do krojenia wędlin, różnych typów mięs oraz pieczywa, która może pracować w trybie ciągłym. Kroi żywność na plastry w zakresie od 0,2 do 12 mm, idealnie nadaje się do dowolnego produktu, w tym surowego, gotowanego i pieczonego.

Każda krajalnica spełnia standardy CE, co znaczy, że jest bezpieczna i spełnia normy higieniczne. O bezpieczeństwo pracowników dba tarcza tnąca zabezpieczona pierścieniem ochronnym, a nóż wykonany ze stali nierdzewnej jest odporny na korozję przez lata.

Oferujemy też witryny chłodnicze, w tym ekspozycyjne YATO wyposażone w ekologiczne czynniki chłodnicze, czyli mniej inwazyjne dla środowiska. Są też energooszczędne, ponieważ wiele z nich pobiera prądu za mniej niż 110 zł miesięcznie. Jedne z ich największych atutów to automatyczne odszranianie, cyfrowe wyświetlacze temperatury i izolacja pianką poliuretanową, która skrupulatnie chroni przed przeniknięciem ciepła do wnętrza.

Asortymentu dopełniają szatkownice i maszynki do mięs wykonane ze stopu aluminium i magnezu – są kilka razy trwalsze od zwykłego metalu, a jednocześnie lżejsze, w efekcie czego posłużą przez lata.

Jak widzisz, producent YATO zapewnia bogaty wybór urządzeń do restauracji, kawiarni, sklepów i barów, a ponad 30-letnie doświadczenie firmy świadczy o wysokiej jakości szaf chłodniczych, krajalnic czy maszynek do mięsa. Poznaj asortyment producenta YATO i skompletuj niezbędne wyposażenie do własnego lokalu!

    pixel