Zamrażarki skrzyniowe do gastronomii

( ilość produktów: 3 )

Gastronomiczna zamrażarka skrzyniowa - kup online!

W czym tkwi fenomen zamrażarki skrzyniowej? Zmieścisz w niej mnóstwo produktów, ponieważ jej wnętrza nie ograniczają półki i szuflady. To urządzenie otwierane od góry zajmuje najmniej przestrzeni, więc perfekcyjnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdziesz zamrażarki skrzyniowe do gastronomii wyposażone w kosze, które ułatwią segregację żywności. Zapewniają temperaturę nawet do ponad -25°C, o ich pracę dba solidny agregat wewnętrzny, a obudowa powstaje z nierdzewnych tworzyw. Wybierz zamrażarkę z naszego asortymentu!

Zamrażarki skrzyniowe do gastronomii

W naszej ofercie prym wiedzie zamrażarka skrzyniowa gastronomiczna ELCOLD o energooszczędności na poziomie 30%, która obniża rachunki za prąd. Jej miesięczny koszt zużycia energii to poniżej 50 złotych, więc nie obciąża nadmiernie finansów. W sklepie eLADEX znajdziesz energooszczędne i ekologiczne zamrażarki skrzyniowe – większość wyposażono w ekologiczny czynnik chłodniczy, więc są jak najmniej inwazyjne dla środowiska naturalnego.

Każda zamrażarka gastronomiczna ma solidny układ chłodniczy, panel sterujący z regulatorem temperatury i pojemne kosze. Urządzenia powstają z materiałów nierdzewnych, więc wyglądają jak nowe nawet po kilku latach użytkowania. Korpus izolowany pianką poliuretanową zapobiega przenikaniu ciepła do zamrażarek, dzięki czemu żywność jest świeża, skrupulatnie zabezpieczona przed zmianą temperatury.

Możesz zamówić zamrażarkę z dodatkowym wyposażeniem na przykład z kółkami jezdnymi, termometrem lub większą liczbą koszy, co ułatwi zakup urządzenia idealnie skrojonego na miarę własnych potrzeb. Wszystkie zamrażarki są objęte gwarancją, zyskujesz pewność, że inwestujesz w sprawdzone urządzenie z bezpiecznego źródła.

W naszym sklepie kupisz zamrażarki skrzyniowe do gastronomii o różnej pojemności, w tym do 215l, 350l, 580l czy 700l, zatem dopasujesz ich ładowność do ilości pożywienia. Wygodnie zamówisz urządzenie za gotówkę lub rozłożysz płatność na raty – zapraszamy!

    pixel