Kloce masarskie do sklepu

( ilość produktów: 4 )

Kloce masarskie do handlu i sklepu spożywczego

Klocki masarskie do handlu to elementy wyposażenia niezbędne w każdym obiekcie oferującym mięso czy wędliny, a także zajmującym się ich obróbką i przetwórstwem. Kloce masarskie do handlu są niezastąpione w firmach cateringowych i gastronomii.

W ofercie handlowej sklepu eLadex znajdują się kloce masarskie z drewna bukowego. Zastosowanie odpowiednio dobranego materiału warunkuje ich przetrwanie w niezmienionym stanie przez wiele lat użytkowania. To produkty, które doskonale amortyzują wstrząsy i uderzenia, wykonywane przy pomocy ostro zakończonych narzędzi.

Odpowiednio wyprofilowane kloce masarskie do handlu 

W naszym sklepie internetowym dostępne są kloce masarskie do handlu wykonane ze stali nierdzewnej. Regulowana wysokość nóżek umożliwia indywidualne dopasowanie tych elementów wyposażenia do wzrostu zatrudnionego w sklepie czy lokalu personelu. Stalowe klocki masarskie do handlu z naszej oferty można bez problemu przenosić w dowolnie wybrane miejsce. Stabilna konstrukcja wsparta na czterech nogach umożliwia skuteczne sztukowanie nawet zamrożonego lub bardzo twardego mięsa.

Dlaczego warto skorzystać z proponowanych przez nas kloców masarskich do
handlu?

Proponowane przez nas kloce masarskie do handlu to produkty renomowanych marek – JanPol oraz STALGAST. To znani i cenieni producenci, którzy od wielu lat zajmują się projektowaniem i produkcją tego typu elementów wyposażenia.

Istnieje także możliwość zamówienia kloców masarskich do handlu bez podstawy w postaci nóg. Dzięki temu można stworzyć powierzchnię roboczą dopasowaną ściśle do metrażu i wyposażenia lokalu. Proponowane przez nas kloce masarskie do handlu są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, spełniają wymogi Sanepidu.

      pixel