Stoły chłodnicze do kawiarni

( ilość produktów: 5 )

Stoły chłodnicze na zaplecze kawiarni

Ciasta, lody, schłodzone latte z pianką… właśnie te produkty potrzebują niskiej temperatury, dzięki której zachowają długotrwałą świeżość. Dlatego powstały stoły chłodnicze do kawiarni przeznaczone do przechowywania, ekspozycji i transportu wymienionych smakołyków. W naszej ofercie znajdziesz stoły z nawet 24-miesięczną gwarancją, które kupisz za gotówkę lub wygodnie rozłożysz płatność na raty, swobodnie decydując o własnych finansach.

Co wyróżnia stoły chłodnicze do kawiarni z eLADEX? Przede wszystkim to energooszczędne urządzenia, które pobierają miesięcznie energii nawet za mniej niż 50 złotych. Producenci wyposażyli je w ekologiczne czynniki chłodnicze, więc są bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego. To zautomatyzowane stoły chłodnicze, które praktycznie nie wymagają pielęgnacji i konserwacji – zobacz, co dokładnie oferujemy!

Energooszczędne stoły chłodnicze do kawiarni

Stół chłodniczy to magazyn na lody, kawy, ciastka i torty, który sprawia, że są świeże, smaczne i trafiają w gusta klientów. Świadomi jego znaczenia, wyposażyliśmy asortyment w małe stoły o wymiarach 500 / 530 / 890 mm, jak i duże stoły 1325 / 700 / 850 mm, oraz wiele innych, więc na pewno dopasujesz je do wielkości własnego pomieszczenia.

Wszystkie stoły chłodnicze powstały z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, dlatego wyglądają na nienaruszone nawet po latach używania. Są przystosowane do pojemników o różnych wymiarach, ułatwiają porządkowanie produktów zgodnie z własnymi potrzebami.

Co wyróżnia stoły chłodnicze do kawiarni ze sklepu eLADEX? To zautomatyzowane urządzenia ze sterownikami elektronicznymi, monitoringiem, zamkami, zawiasami samodomykającymi i automatycznym odparowywaniem skroplin. Dlatego są przyjemne w obsłudze, mało awaryjne oraz praktycznie nie potrzebują konserwacji i pielęgnacji.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno stoły chłodnicze, jak i stoły mroźnicze do kawiarni, więc kompleksowo zaopatrzysz lokal w niezbędne wyposażenie. Nieustannie aktualizujemy asortyment, na pewno wybierzesz urządzenia na miarę własnych potrzeb.

    pixel