Wagi cukiernicze i piekarnicze - elektroniczne

( ilość produktów: 5 )

Polecamy elektroniczne wagi do piekarni i cukierni

Przygotuj się, aby usprawnić pracę swojej cukierni lub piekarni dzięki wagom elektronicznym ze sklepu eLadex! Nasze skalibrowane, objęte gwarancją i legalizowane wagi elektroniczne do cukierni to niezbędnik każdego cukiernika, któremu zależy na precyzyjnym świadczeniu usług. Nasze wagi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie oferować uczciwą jakość każdemu klientowi. Zobacz, która waga do cukierni sprawdzi się w Twoim lokalu!

Wagi elektroniczne do cukierni – legalizowane i objęte gwarancją

Potrzebujesz legalizowanej wagi elektrycznej do cukierni z przejrzystym wyświetlaczem cyfrowym? W naszej ofercie znajdziesz na przykład model AP-1 15 MX ANGEL od firmy CAS, który należy do najczęściej kupowanych w Polsce. Duży i czytelny wyświetlacz wagi umieszczony na słupku ułatwia szybki podgląd pomiarów zarówno klientom, jak i obsłudze.

Najpopularniejsze wodoodporne wagi z naszego asortymentu są wyposażone w specjalną plastikową obudowę, która chroni przed zabrudzeniem i wodą, zapewniając ochronę nawet w wilgotnym miejscu. Dużym atutem jest nowoczesna klawiatura membranowa, możliwość przeliczania waluty EURO oraz klawisze szybkiej sprzedaży, które przyśpieszają i ułatwiają pracę.

Waga do piekarni i cukierni z naszej oferty to strzał w dziesiątkę. Wszystkie modele zapewniają dokładne pomiary przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu wyniki są wiarygodne i spójne. Są też wyposażone w porty do łączenia z takimi urządzeniami jak kasa fiskalna lub komputer. Do wyboru są niewielkie wagi o zakresie ważenia do 15 kg, ale i duże wagi pomostowe do 150 kg – na pewno wybierzesz właściwy model.

    pixel