Wyposażenie kwiaciarni

( ilość produktów: 10 )

Zainwestuj w profesjonalne wyposażenie kwiaciarni!

Życie kwiata jest krótkie, ale radość, którą daje w ciągu minuty, jest jedną z tych rzeczy, które nie mają początku ani końca, powiedział pisarz Paul Claudel. Dlatego jako właściciel kwiaciarni zadbaj o świeżość i estetykę oferowanych roślin, by wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Szafy chłodnicze, urocze altany, odświeżacze powietrza… właśnie takie wyposażenie kwiaciarni oraz wiele więcej urządzeń znajdziesz w tej kategorii!

Wyposażenie kwiaciarni objęte gwarancją

Przygotuj się na rozkwit lokalu z takimi produktami, jak meble do kwiaciarni ze sklepu internetowego eladex.com.pl! Mamy bogaty asortyment od szaf chłodniczych, po odświeżacze powietrza, dzięki którym udoskonalisz swoje wysiłki florystyczne gwarancją niezawodnego i trwałego sprzętu. Z łatwością zadbasz i wyeksponujesz piękne bukiety, kreatywne aranżacje i projekty kwiatowe – umożliwią to profesjonalne regały sklepowe do kwiaciarni.

Wszystkie urządzenia chłodnicze do kwiaciarni pochodzą od zweryfikowanych producentów, takich jak MAWI i RAPA, to zatem objęte gwarancją, bezpieczne i cenione na rynku szafy, altany i lady. Oferujemy też możliwość zakupu wyposażenia na raty lub skorzystania z opcji leasingowej, co pozwala rozdysponować własnym budżetem zgodnie z możliwościami.

Wyposażenie do kwiaciarni – lady, szafy i regały chłodnicze

Dużą popularnością cieszą się urządzenia chłodnicze, takie jak lady, szafy i regały, które zapewniają świeżość roślinom 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Większość wyposażono w wygodny regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury, oświetlenie ekspozycyjne LED i wzmocnione szyby ekspozycyjne termiczne hartowane.

Spraw, aby Twoja kwiaciarnia kwitła wraz z roślinami dzięki sprzętowi od renomowanych producentów. Wiemy, jak ważna jest prezentacja kompozycji kwiatowych, dlatego dostarczamy nowoczesne lady, szafy, regały, odświeżacze i kurtyny, które nie tylko odpowiednio zaprezentują rośliny, ale i zadbają o ich jakość każdego dnia!

    pixel