ES SYSTEM K

( ilość produktów: 2 )

Poznaj profesjonalne urządzenia do oczyszczania powietrza marki ES SYSTEM K

Centrum handlowe, market, restauracja, hotel… w tych miejscach przemysłowy oczyszczacz powietrza to niezbędnik, dzięki któremu goście i klienci mogą oddychać pełną piersią. Bez niego wirusy, bakterie i pleśń szybko rozprzestrzeniałyby się w pomieszczeniach, niosąc za sobą problemy zdrowotne.

Dlatego wyposażyliśmy nasz asortyment w oczyszczacze powietrza ES SYSTEM K do małych (do 40 m²), średnich (do 80 m²) i dużych (do 150 m²) pomieszczeń, czyli do każdego obiektu użytku publicznego. Urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne normy, dlatego są montowane nawet na oddziałach zakaźnych w szpitalach.

ES SYSTEM K – certyfikowane oczyszczacze powietrza

Czy oczyszczacze powietrza ES SYSTEM K nienagannie spiszą się w Twoim lokalu? Urządzenia mają 24-miesięczną gwarancję, więc masz pewność, że w razie jakichkolwiek awarii serwisanci szybko pojawią się na miejscu.

Oczyszczacze pochłaniają najmniejsze cząsteczki, w tym wirusy, bakterie, pleśń, alergeny, smog i roztocza, w efekcie czego w obiekcie panuje przyjazny, bezpieczny i zdrowy klimat. Ich wydajną pracę zapewnia 3-stopniowa filtracja Pro-Life, która wychwytuje nawet mikroskopijne patogeny (w tym bakterie i wirusy o wielkości już od 0,003 μm).

Co wyróżnia urządzenia ES SYSTEM K? Przede wszystkim nadzwyczaj cicha praca, generują hałas do 50 dB, czyli zbliżony do niewielkiego szumu w biurach. Co ważne, zużywają jednak niewiele energii, nawet poniżej 1 kWh na dobę, czyli kilkadziesiąt groszy. Ciche i energooszczędne urządzenie nie przeszkadza klientom, zapewnia komfort, a przy tym nie obciąża nadmiernie firmowego budżetu.

Oczyszczacze powietrza ES SYSTEM K z 3-stopniowym filtrem wymiany powietrza mają skuteczność na poziomie 99,995%. Świeże, czyste i zdrowe powietrze stanie się zachęcającą wizytówką Twojego obiektu, sprawi, że goście będą do niego wracać. Polecamy zwłaszcza modele wolnostojące na kółkach, które swobodnie przetransportujesz w dowolne miejsce.

Marka ES SYSTEM K oferuje nowoczesne, wielofunkcyjne, a co najważniejsze certyfikowane oczyszczacze powietrza, które zyskały renomę aż w ponad… 50 krajach, również w Ameryce! Firma otrzymała jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień RED DOT AWARD 2018 za innowacyjność urządzeń. Zyskujesz pewność, że zaopatrujesz się w oczyszczacze od marki o ugruntowanej pozycji na rynku, niezawodnej, sprawdzonej.

      pixel