Szafy na zaplecze gastronomiczne

( ilość produktów: 15 )

Szafy gastronomiczne idealne na zaplecze restauracji, kawiarni lub baru

Dobrze wyposażone zaplecze restauracji lub baru pozwala sprawnie obsłużyć gości, zwiększa też wygodę pracowników, którzy mają niezbędne produkty zawsze pod ręką. Dlatego powstały szafy na zaplecze gastronomiczne – przechowują żywność w perfekcyjnych warunkach, w idealnie dopasowanej temperaturze.

W naszej ofercie znajdziesz szafy chłodnicze i mroźnicze o spektakularnych pojemnościach, nawet do 300kg ładowności. Pochodzą od zweryfikowanych marek, takich jak BOLARUS, RAPA i Dora Metal, to zatem sprawdzone urządzenia o najlepszych opiniach. Zobacz, co dokładnie mamy w asortymencie!

Szafy na zaplecze gastronomiczne

Większość szaf chłodniczych pracuje w temperaturach od +1 do +10 °C. Wyposażone w chłodzenie grawitacyjne, które dociera do wszystkich zakamarków urządzenia, zapewniają nienaganną świeżość żywności. Właśnie takie szafy znajdziesz w naszym sklepie, wyróżnia je solidny agregat wewnętrzny, obudowa z materiałów nierdzewnych oraz duża ładowność nawet do 968l.

Szafy chłodnicze z naszego asortymentu mają cyfrowy wyświetlacz temperatury, funkcję automatycznego odszraniania i kilka półek, które pozwalają segregować żywność. Urządzenia wyposażono w ekologiczny czynnik chłodniczy, więc są bezpieczniejsze dla środowiska, poza tym pobierają niewiele prądu, nawet mniej niż 80 złotych miesięcznie. To zatem energooszczędne i ekologiczne szafy chłodnicze, które obniżają rachunki za prąd.

A może potrzebujesz szafy mroźniczej, która zachowa świeżość mrożonek w temperaturze od - 14 do - 21 °C? Zwróć uwagę na urządzenia marek RAPA i Dora Metal wyposażone w zautomatyzowane komponenty na przykład sygnalizację niedomkniętych drzwi chroniącą przez rozmrożeniem produktów.

Zaletą szaf mroźniczych z eLADEX jest też automatyczne odszranianie, dzięki któremu wewnątrz urządzeń nie powstają sople lodu, co chroni pracowników przed żmudnym czyszczeniem sprzętu. Niektóre szafy mroźnicze pomieszczą nawet ponad 1300l – oferujemy zarówno duże, jak i małe urządzenia na miarę indywidualnych potrzeb!

    pixel