Lady chłodnicze do cukierni

( ilość produktów: 6 )

Lady chłodnicze są niezbędnym elementem wyposażenia każdej cukierni i piekarni. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór witryn chłodniczych ekspozycyjnych produkowanych przez cenione na rynku marki, w tym: YATO czy STALGAST. W proponowanych przez e-Ladex urządzeniach można przechowywać ciasta, desery, kanapki, torty, mięsa i wędliny a także napoje (w zależności od wybranego modelu). Lady chłodnicze, poza cukiernią i piekarnią, sprawdzą się również w lokalach handlowych, kawiarniach, hotelach, gastronomii a nawet sklep mięsnym.

Poznaj zalety lad chłodniczych w naszym asortymencie

W kategorii lady chłodnicze do cukierni i piekarni polecamy witryny ekspozycyjne chłodnicze oraz witryny chłodzące nastawne. Wyposażone są w agregat wewnętrzny zapewaniający chłodzenie wymuszone wentylatorem lub statyczne. Urządzenia zapewniają utrzymanie temperatury w zakresie 0 - +6 stopni Celsjusza lub 0 - +12 stopni Celsjusza, co zapewnia odpowiednie warunki dla zachowania świeżości oraz walorów smakowych i estetycznych prezentowanych wyrobów cukierniczych.

Zaletą dostępnych u nas urządzeń jest także automatyczne odszranianie oraz zastosowanie elektronicznego regulatora z wyświetlaczem temperatury, dzięki któremu można łatwo kontrolować pracę witryn chłodniczych. Niektóre z urządzeń mają możliwość zamontowania kółek, dzięki czemu można je w łatwy sposób przesuwać w oczekiwane miejsce. 

W naszej ofercie znajdują się lady chłodnicze do cukierni i piekarni o pojemności od 70 do 120 litrów. Urządzenia mają roczną gwarancję producenta.

Ważna jest prezentacja

W naszym sklepie internetowym polecamy urządzenia zapewniające estetyczną prezentację produktów. Poza przeszkleniami, lady chłodnicze dedykowane do cukierni czy piekarni posiadają wewnętrzne oświetlenie LED, dzięki któremu ekspozycja ciast, deserów czy tortów przyciąga uwagę klientów. Przeszklone drzwi przesuwne lub rozwierne umożliwiają sprawne zarządzanie przechowanymi wewnątrz produktami. W niektórych modelach atutem są regulowane półki, które pozwalają na dostosowanie wysokości do prezentowanych produktów. Wybór spośród koloru białego, srebrnego czy czarnego umożliwia dostosowanie lad chłodniczych do indywidualnego wystroju cukierni lub piekarni. 

    pixel