Ma-Ga

( ilość produktów: 43 )

Maszynka do mięsa, krajalnica grawitacyjna, kamień do krajalnicy, kotleciarka, tarcza tnąca, stół gastronomiczny… właśnie te produkty oraz o wiele więcej oferuje Ma-Ga. Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga to polska firma o półwiecznej tradycji i doświadczeniu w produkcji maszyn i urządzeń dla branży spożywczej.

Urządzenia tej firmy są powszechnie stosowane w handlu, gastronomii, cateringu. Oferowany asortyment obejmuje profesjonalne i wydajne krajalnice do wędlin, mięs i serów, szatkownice do warzyw i owoców oraz niezawodne wilki do mięsa.

Ma-Ga – krajalnice, szatkownice, kotleciarki

W ofercie sklepu eLadex na pewno znajdziesz urządzenie Ma-Ga idealne dla swojego biznesu. Do wyboru masz m.in. krajalnice Ma-Ga grawitacyjne, półautomatyczne i automatyczne, o różnych średnicach noża i zakresie regulacji grubości plastrów. Jeśli masz wątpliwości, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, nie wahaj się i skontaktuj z naszym doradcą, aby dokonać właściwego zakupu.

Oferujemy nowoczesne i trwałe krajalnice do krojenia wędlin, serów, mięsa oraz pieczywa, które są wszechstronne i łatwe w obsłudze. Wszystkie krajalnice Ma-Ga powstają tylko z tworzyw najwyższej jakości na przykład ze stali nierdzewnej czy stali węglowej odpornej na korodowanie przez długie lata. To urządzenia objęte gwarancją – pracują cicho, sprawdzą się w dużych marketach, cateringu i gastronomii, a przy tym zapewniają znaczne prędkości obrotowe noży nawet 370 obr/min.

W tej kategorii kupisz też części do krajalnicy Ma-Ga oraz kamień do krajalnicy, aby prędko uzupełnić swój asortyment w niezbędne elementy. Dlatego każdy wybierze produkt idealny na miarę indywidualnych potrzeb – zapraszamy do składania zamówień!

pixel