Przemysłowe oczyszczacze powietrza do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 2 )

W e-Ladex proponujemy szeroki wybór wydajnych w działaniu i dostosowanych do aktualnych wymogów sanitarnych przemysłowych oczyszczaczy powietrza. Zastosowanie  tych urządzeń w sklepach mięsnych wspomaga utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza, eliminując z niego drobnoustroje, alergeny, w tym kurz oraz nieprzyjemne zapachy czy smog. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przemysłowe oczyszczacze powietrza, jak i sterylizatory powietrza, które, oprócz systemu filtracji, zapewniają jonizację pomieszczenia. Proponujemy urządzenia sprawdzonych marek MILOO czy ES SYSTEM K. Dostępne w naszym sklepie urządzenia przeznaczone są do pomieszczeń o powierzchni od 40 do 850 m kwadratowych.

Przemysłowe oczyszczacze powietrza do sklepu mięsnego – najlepsze rozwiązanie do punktów handlowych

W naszym sklepie internetowym e-Ladex znajdują się przemysłowe oczyszczacze powietrza do sklepu mięsnego, które mogą być przeznaczone do stałego oczyszczania powietrza. Zapewniają one eliminację  patogenów oraz alergenów, przez co pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie pracowników i klientów. Przemysłowe oczyszczacze powietrza do sklepu mięsnego są dostępne w kilku mocach pracy, dzięki czemu wybierzesz urządzenie dostosowane do potrzeb Twojego sklepu mięsnego. Urządzenia są wydajne, energooszczędne i przenośne – w ten sposób możesz zlokalizować je w miejscu, które w danym momencie wymaga oczyszczenia powietrza. Ruchome kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie oczyszczacza. Urządzenia posiadają kompaktowe wymiary, które nie przeszkadzają w pracy.

Oczyszczanie powietrza w sklepach mięsnych przy pomocy sterylizatorów przemysłowych

Innym rodzajem produktów przeznaczonych do oczyszczania powietrza w sklepach mięsnych są sterylizatory. Są to urządzenia niezawodne i wydajne, które oprócz skutecznego systemu filtracji dysponują funkcją sterylizacji powietrza za pomocą emitowanego promieniowania UVC. Działanie sterylizatorów jest szersze niż oczyszczaczy powietrza. Oprócz eliminacji drobnoustrojów niwelują nieprzyjemne zapachy, formaldehydy oraz niszczą wszystkie patogeny nie tylko w powietrzu ale także na powierzchniach (podłodze, ladach, meblach, wyposażeniu itp.) powodując, że całe pomieszczenie staje się sterylnie czyste.

      pixel